O živote bez plastov rozpráva TOP odborník, profesor P. Alexy z FCHPT STU

Môžu za znečistenie, nachádzajú sa už aj v rybách, o vode, postupne zamorujú celú zemeguľu... Sú však na vine plasty, alebo človek?

Študenti bojujú s korupciou, „trénujú“ umelú inteligenciu, riešia smart parking

Študenti inovujú priamo podľa požiadaviek praxe a získavajú podnikateľské zručnosti

Súťaž „škôlka budúcnosti“

Študenti Fakulty architektúry Slovenskej technickej univerzity v Bratislave významne zabodovali v medzinárodnej študentskej súťaži ActiveHouse Award 2017 (VELUX)

Unikátny objav v nanosvete

Slovenka Mariana Derzsi a jej kolegovia publikovali unikátny objav nanorúrok, ktoré sa štruktúrou a zložením líšia od všetkého, čo doteraz svet pod týmto označením poznal.

Aplikácia študentov FIIT STU postráži vianočné výdavky

Aplikácia sa dokáže vysporiadať s rôznymi typmi bločkov i s rôznymi názvami nakupovaných produktov.

Profesionálne Master of Business Administration automobilového priemyslu

V sieni Kuppelsaal sa uskutočnila slávnostná promócia už siedmej skupiny účastníkov programu, na ktorom úspešne kooperujú STU v Bratislave a TU Viedeň

Medzi top diplomovkami Slovenska a Čiech opäť aj STU

Druhé miesto obsadil študent FIIT STU Jakub Mačina s diplomovou prácou Odporúčanie nových otázok v online komunitách študentov