Národnú cenu za dizajn získal študent STU

Národnú cenu za dizajn 2017 získal študent STU S biodegradovateľnou stoličkou SENO

Vznik STU presahuje hranice jednej školy

Slovenská technická univerzita v Bratislave si pripomína 80. výročie založenia. O vznik prvej technickej univerzity Slováci bojovali takmer 20 rokov.

80 rokov Slovenskej technickej univerzity

Vznikla ako prvá technická vysoká škola na území Slovenska, zásadne prispela k budovaniu národnej identity a k hospodárskemu a sociálnemu rozvoju.

Otvorenie akademického roka 2017/18

Slávnostným zasadnutím akademickej obce sa v pondelok 18. septembra 2017 začal akademický rok 2017/18 na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave

Prvý titul Women in Science získali vedkyne z STU a SAV

Na slávnostnom vyhlásení v priestoroch Mozartovej sály v Bratislave v stredu 13. septembra 2017 boli ocenené dve talentované vedkyne za výnimočné projekty.

Kurzy cudzích jazykov a odborné kurzy

Inštitút celoživotného vzdelávania STU, Jazykové centrum ICV STU otvára v Akademickom roku 2017/201

Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE

Zväz slovenských vedeckých spoločností štyrom fakultám dvoch slovenských univerzít prvé certifikáty EUR-ACE.

dalej