Slovak Networking Coctail na FIIT

V rámci ICT Proposers' Day 2016 sa v Bratislave stretlo viac ako 3-tisíc predstaviteľov univerzít, vedeckých inštitúcii, malých a stredných podnikov z oblasti informatiky z celej Európy.

Stretávajú sa pravidelne a po prvý raz v Bratislave pri príležitosti slovenského predsedníctva EÚ.

Vedci z celej Európy si tak v Bratislave v pondelok a v utorok 26. - 27. 9. 2016 hľadali partnerov pre nové európske výskumné projekty Horizont 2020. Dikusie a stretnutia prebiehajú v blokoch k témam ako Internet veci, Big Data, Nex Generation Internet, e-Health, Aiging, Security, Energy, Smart Cities, Nanoelectronics, Photonics, Robotics...

ICT Proposers' Day 2016 vyvrcholilo v pondelok večer na Fakulte informatiky a informačných technológií STU v Mlynskej doline, na neformálnom podujatí Slovak Networking Coctail, ktoré sa konalo pod záštitou rektora STU Roberta Redhammera.