Prejsť na obsah

Administrátor technickej dokumentácie - Balanced HR

Pracovná pozícia (názov) Administrátor technickej dokumentácie - máš skúsenosti s technickými výkresmi a dokážeš plynulo komunikovať v angličtine? Hľadáme práve Teba!
Požadujeme

- technické vzdelanie výhodou
- predchádzajúce skúsenosti s technickou dokumentáciou
- PC znalosti - MS office na používateľskej úrovni
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- maďarský jazyk výhodou

Ponúkame

- vianočný bonus
- pohyblivá pracovná doba
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- odmena pri splnení cieľov spoločnosti
- zabezpečené stravovanie v priestoroch spoločnosti
- preplácané nadčasy
nadštandardné lekárske prehliadky
- firemné akcie
- vitamínové balíčky
- odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- pravidelné ročné zvyšovanie mzdy

Predpokladaný nástup ihneď
Úvazok plný úväzok
Lehota pre prihlásenie 10 dní
Ponúkaný plat od 1000 € podľa predchádzajúcich skúseností
Ďalšie informácie

Náplň práce:

- spracovanie špecifických dokumentov k objednávkam
- práca so systémami technického oddelenia
- príprava objednávkovej mapy pre výrobu
- aktualizácia výkresovej databázy podľa konštrukčných zmien
- administratívna podpora manažéra technického oddelenia
- komunikácia so zákazníkmi mailom a telefonicky

Kontaktné informácie
Balanced HR
Kollarovo namestie 20
811 06 Bratislava

Tel.: 0915 065 243
Mail: rastislav.krivy@balanced-hr.com
Web: wwww.balanced-hr.com

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, IT a telekomunikácií.