Prejsť na obsah

Java developer - I.S.D.D. plus s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) Java developer
Požadujeme

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorý má chuť priniesť inovatívne riešenia do nových telco projektov. Zaujímaš sa o nové trendy vo vývoji? Máš (praktické) skúsenosti s J2EE a niektorej z technológií JSP, plus nejaké skúsenosti s aplikačnými servermi a relačnými databázami?

Napíš nám, ak máš záujem sa podieľať na analýze a vývoji WEB/mobile portálov s využitím moderných technológií (JBoss, Wildfly, AngularJS, Liferay, Wicket, SOA standards, ElasticSearch, Oracle, Fuse ESB, Talend ESB). V tíme si radi vypočujeme tvoje návrhy a nápady.

Ponúkame

Okrem základného platu máme aj bonusy a iné motivátory. Gastráče dostaneš, aj keď si krátkodobo chorý. Slušné vreckové je aj v programe Zamestnaj kamoša :)

Zaujímavé a príjemné prostredie plus tím kolegov- technologických nadšencov.

Dbáme aj na zdravie naších vývojárov: nadštandardné zdravotné prehliadky, ovocné dni a športové turnaje sa u nás tešia veľkej obľube.

Zdieľame novinky naprieč celou firmou, buď sa firemných raňajkách, alebo teambuildingu, školeniach a pod.

A keďže máme radi aj naše rodiny, robíme programy pre deti - môžeš byť náš budúci firemný Mikuláš, či zabaviť sa na (Informatickom Super) Dni Detí.

Predpokladaný nástup Dohodou
Úvazok HPP / prípadne ŽL
Lehota pre prihlásenie do 31.8.2017
Ďalšie informácie

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem. CV si preštudujeme a potom sa (pravdepodobne) budeme chcieť rozprávať osobne. Ak máš otázky, píš na: jana.scalzi@isdd.sk.


Kontaktné informácie
I.S.D.D. plus s.r.o.
Pažítková 5
821 01 Bratislava

Tel.: +421 918 349 054
Mail: jana.scalzi@isdd.sk
Web: www.isdd.sk

I.S.D.D. plus je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na špecializované riešenia v rôznych odvetviach priemyslu. Budujeme efektívne, škálovateľné a zabezpečené riešenia, podporované najmodernejšími dostupnými technológiami.
Naša firemná kultúra sa zameriava na podporu ľudí v tíme, možnosť pracovať v tvorivej atmosfére bez zbytočnej byrokracie a nadčasov. Prostredníctvom jednotlivých "streamov" dávame možnosť zapojiť sa do diskusie o fungovaní firmy. Rodinnú atmosféru podporujeme cez športové aktivity, teambuildingové akcie a pritom nezabúdame na naše rodiny.