R&D Konštruktér pre automotive spoločnosť /TN kraj/ - Lugera & Makler spol. s r.o.

Pracovná pozícia (názov) R&D Konštruktér pre automotive spoločnosť /TN kraj/

- Technické SŠ/VŠ vzdelanie.
- Znalosť CATIA V5 alebo iného 3D modelovacieho programu
- Znalosť konštrukčných výpočtov.
- Znalosť anglického jazyka slovom i písmom.
- Znalosť nemeckého jazyka výhodou.
- Znalosť kovových a plastových materiálov.

- Vytváranie 3D návrhov, výkresov pre automotive komponenty v CATIA V5.
- Detailné rozpracovanie návrhu pri zabezpečení a dodržaní všetkých konštrukčných a dizajnových požiadaviek zákazníka, termínov a nákladov jednotlivých etáp projektu.
- Úzka spolupráca s testovacím oddelením, plánovaním výroby a nákupom za účelom optimalizácie návrhu.
- Realizácia technických výpočtov týkajúcich sa hmotnosti, pevnosti, stability...
- Vytváranie BOM a všetkej potrebnej dokumentácie.

Predpokladaný nástup Dohodou
Úvazok Plný
Lehota pre prihlásenie Neobmedzene
Ponúkaný plat 1200-1800 €
Ponúkané bonusy k platu

- Práca v stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti sídliacej v Prievidzi na oddelení výskumu a vývoja.
- Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín.
- Odborné školenia v Nemecku.
- Jazykové vzdelávanie.
- Možnosti kariérneho rastu.
- Flexibilný pracovný čas.
- Sociálny program a benefity.
- Relokačný bonus 1200 €.
- Letný a zimný bonus.

Informácie súvisiace s výberovým konaním:
Svoj životopis v slovenskom i anglickom jazyku pošlite na adresu: barbara.vermesova@lugera.com

Lugera & Makler spol. s r.o.
Jilemnického 3
91101 Trenčín

Tel.: 0908111606
Mail: lugera@lugera.com
Web: www.lugera.sk

Lugera je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 3 pobočky na Slovensku (TN, BA, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Poľska, Chorvátska, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.
Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.