Post-Processing Coordinator - MAP INDOOR SVK s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) Post-Processing Coordinator

Plnili by ste úlohu pracovníka s 3D skenovacím zariadením, so zaškolením v mníchovskej pobočke Vokal+Partner, kde by ste boli zaučený práci s týmto zariadením, budete zaškolený ako správne zdokumentovať zachytené údaje a spracovať ich na server, kde budú údaje prístupné klientovi.

Hlavné schopnosti, ktoré sa od uchádzača požadujú, sú schopnosť práce v CAD softvére a jeho substitútoch, architektonické alebo staviteľské zameranie sú taktiež obrovskou výhodou. Komunikatívnosť a nadšenie pre prácu s touto neuveriteľne inovatívnou technológiou sú nevyhnutné, a ochota cestovať a učiť sa novým veciam sú len a len bonusom.

DOLEZITE: Hladame zamestnanca na trvaly pracovny pomer, s tym, ze po zaskoleni a realizovani projektov bude uchadzac povereny spravovat/riadit tim ludi, ktory mu budu pomahat v dalsom post-processingu. Preto je dolezity zaujem o DLHODOBY pracovny pomer.

Ponukame trvaly pracovny pomer v rodinnej firme v priatelskom kolektive tu v Bratislave. Certifikacie, skolenia v prestiznej nemeckej geodetickej firme Vokal+Partners GMbh. Pracu s najnovsim skenovacim zariadenim od spolocnosti NavVis. Dalsie benefity budu prejdene na osobnom pohovore.

Predpokladaný nástup Ihned
Úvazok Full time
Lehota pre prihlásenie 1 Mesiac

Hladame architekta, geodeta alebo stavebneho inziniera s levelom prace v CAD a jeho addonoch - profesional. Tu bude prebiehat domodelovanie 3D objektov a pod.
Anglictina - minimalne komunikativna uroven.
Nemcina - vyhoda

MAP INDOOR SVK s.r.o.