Prejsť na obsah

Architekt rodinných domov - Zdravý dom s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) Architekt rodinných domov
Požadujeme

Nečakaj "teplé miestečko" a vedenie za ručičku. Keďže budujeme vysoko odborný komplexný projekčný tím, budeš to mať preto s nami ťažké. Pomôžeme ti síce maximálne, s tým čo vieme, ale budeš si s veľa technickými vecami musieť poradiť sám. Naši klienti sú nároční a my tiež. Čiže ťa čaká veľa samoštúdia po večeroch, školení, obtelefonovávania technikov z rôznych dodávateľských a realizačných firiem.. Nebránime sa ani absolventom. Ale ak si tesne po škole, zo začiatku asi veľa vedieť nebudeš, takže neočakávaj ani žiadny zázračný plat... Bude len a len na tebe, kam sa v čase posunieš.

Chceme patriť medzi špičku v obore a tomu musí zodpovedať aj technická kvalita našich projektov. Tie musia klientov prekvapovať a ešte viac z prepracovanosti projekcie musia byť prekvapení samotní realizátori na stavbe. A ak bude niečo zle, možno si to pôjdeš na stavbu priamo aj vysekať a prerobiť :)

Ak si teda trúfaš k nám do tímu, pozri si maximum vecí, čo máme na webe www.zdravydom.sk, aby si zistil, čo sme zač...

Hlavne si pozri, ako uvažujeme na stránke O NÁS, lebo ak sa s niečím z toho nevieš stotožniť, dlho sa u nás asi nezohreješ... V Trenčíne je nás aktuálne desať.

Používame Autocad, Sketchup, Office, PHPP....

Ponúkame

Priateľský kolektív, rýchly osobný rast v obore :)

Predpokladaný nástup po 1.6.
Úvazok po dohode
Lehota pre prihlásenie -
Ďalšie informácie  

Kontaktné informácie
Zdravý dom s.r.o.
Šoltésovej 1995
91101 Trenčín

Tel.: +421948505832
Mail: info@zdravydom.sk
Web: www.zdravydom.sk

Architektonicko-projekčný ateliér. Špecializujeme sa na nízkoergetické a pasívne rodinné domy a stavby s nízkou spotrebou energií. Maximum informácií nájdeš na webe www.zdravydom.sk