Procesný inžinier - vstrekovanie plastov / montáž - ZKW Slovakia

Pracovná pozícia (názov) Procesný inžinier - vstrekovanie plastov / montáž

VŠ vzdelanie technického smeru, zameranie na technológie výrobného procesu a konštrukcie strojov a zariadení VÝHODOU
- Schopnosť aktívnej komunikácie v nemeckom alebo anglickom jazyku
- Znalosti v oblasti spracovania plastov VÝHODOU
Znalosť technológií spracovania plastov, injekčné vstrekovanie, 2K, GIA VÝHODOU
- Znalosť technologických zariadení - vstrekolis, robot, uchopovač, triedičky atď.VÝHODOU

VSTREKOVANIE PLASTOV
- Účasť na procese simultánneho inžinieringu, spracovanie zákazníckych požiadaviek
- Technická dokumentácia, plánovanie a obstarávanie výrobných zariadení, plánovanie toku materiálu
- Starostlivosť o predsériovú výrobu, odovzdanie zariadení schopných sériovej výroby oddeleniu výroby
- Analýza príčin a nájdenie riešenia problémov pri poruchách výroby, vyhotovenie technických špecifikácií na zariadenia a výrobné prostriedky

MONTÁŽ
- Plánovanie a obstarávanie výrobných zariadení a montážnych liniek riadených cez Siemens Simatic, roboty ABB
- Plánovanie toku materiálu, Layout, vypracovanie pracovných
návodov, logistické analýzy

Mzda od 1000 Eur/mes

Predpokladaný nástup dohodou
Úvazok plný
Lehota pre prihlásenie neobmedzene

Informácie súvisiace s výberovým konaním a spracúvaním osobných údajov organizovaným spoločnosťou ZKW-Slovakia s.r.o., Bedzianska cesta 679/375, Krušovce 956 31, IČO: 36 657 913 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nájdete na: https://zkw-group.com/datapolicy.

procesny_inzinier_vstrek_a_montaze.docx procesny_inzinier_vstrek_a_montaze.docx (3,22 MB)

ZKW Slovakia
Bedzianska cesta
95631 Krušovce

Mail: petra.makova@zkw.sk

Koncern ZKW Group, expert v oblasti inovatívnych prémiových svetelných systémov a elektroniky, oslavuje jubilejných 80 rokov svojho úspešného pôsobenia v automobilovom priemysle. Od roku 1938 sa spoločnosť rozšírila z Rakúska cez Európu do celého sveta. Zamestnáva viac ako 8500 zamestnancov, pýši sa viac ako 200 patentmi, vyvinula a vyrobila viac ako 1400 druhov svetiel pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., druhá najväčšia spoločnosť koncernu ZKW Group, naštartovala svoje výrobné procesy v roku 2006 v Krušovciach, v tesnej blízkosti mesta Topoľčany. Od roku 2010 sa spoločnosť pýši produktmi vlastných vývojárov z vlastného moderného vývojového centra. Spojením kvalitných zamestnancov, kvalitného granulátu a najmodernejších výrobných technológií, vznikajú prémiové produkty vyrobené na Slovensku pre medzinárodných popredných výrobcov automobilov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.
S 2700 zamestnancami patrí ZKW Slovakia medzi najväčších zamestnávateľov v regióne s dlhodobou perspektívou. Aj vďaka prílevu nových projektov závod čaká tento rok jeho rozšírenie. Nové projekty predstavujú pre nás nové výzvy a pre vás nové pracovné príležitosti.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).