Trainee program - útvar investícií CZ

Dost bylo teorie - pojďte do praxe!

Inovativní, ekologická a rozmanitá - to jsou jen některé z charakteristických znaků společnosti Českomoravský štěrk, a.s., jež je součástí významné nadnárodní skupiny HeidelbergCement.

Jste absolventkou/tem vysoké školy (či studentkou/tem těsně před ukončením studia) ve strojním oboru s velmi dobrou znalostí angličtiny? Přemýšlíte, jak a kde odstartovat svoji kariéru? Chcete se stát součástí úspěšné mezinárodní skupiny? Pokud Vaše odpovědi znějí ANO, neváhejte a přidejte se k nám v našem Trainee programu!

Jako účastník Trainee Programu:

• máte jedinečnou možnost získat ucelený přehled o jednotlivých procesech ve výrobní společnosti;
  • seznámíte se s působením společností v rámci skupiny HeidelbergCement v České republice;
  • budete samostatně pracovat na přiděleném projektu pod vedením odborného garanta a mentora.

Hlavní charakteristika činností:

• spolupráce na přípravě a realizaci investičních projektů technického charakteru v těžební společnosti (rekonstrukce, modernizace technologických linek a jejich zázemí;
  • technická podpora výrobního úseku;
  • spolupráce s odděleními napříč společností.

Od zájemců o Trainee program očekáváme:

• VŠ vzdělání – strojní inženýrství (ne déle než 2 roky od ukončení studia; příp. těsně před ukončením studia)
  • Zaměření na úpravárenskou techniku v oblasti přípravy stavebních hmot
  • Znalost AJ na pokročilé úrovni – slovem i písmem
  • Pokročilé znalosti MS Office, Autocad
  • Orientace v technické dokumentaci
  • ŘP sk. B – aktivní řidič (časté služební cesty)
  • Komunikativní a organizační schopnosti, pečlivost a spolehlivost
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

• Šanci nastartovat svoji profesní kariéru v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Příležitosti pro další osobní rozvoj a vzdělávání
  • Nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí v Mokré
  • Datum nástupu dle dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v AJ a ČJ na níže uvedený email.

Českomoravský štěrk, a.s.
Radka Fadrná, HR@cmcem.cz, tel.: 544 122 616
Mokrá 359, 664 04 Mokrá - Horákov
www.heidelbergcement.cz/cs