Promotér - pridaj sa k nášmu obchodnému tímu v oblasti stavebnej chémie - AC Marca Slovakia s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) Promotér - pridaj sa k nášmu obchodnému tímu v oblasti stavebnej chémie

- promovanie stavebnej chémie značky CEYS (lepidlá, tmely, silikóny) v hobby marketoch, stavebninách, predajniach farby–laky, železiarstva a pod.
- praktické ukážky používania produktov pre spotrebiteľov
- pomoc spotrebiteľom pri nákupoch s výberom produktu, poradenstvo
- byť nápomocný - poradiť personálu v predajniach
- v prípade potreby - doloženie tovaru
- práca vyžaduje cestovanie v zmysle stanoveného - dohodnutého plánu ciest

Zaujímaš sa o stavebníctvo? Chceš preniesť svoje vedomosti z učebníc do reálneho sveta a získať cenné skúsenosti? Pripoj sa k nášmu predajnému tímu a naštartuj svoju kariéru!

- Odborné školenie: S nami získaš prístup k odbornému školeniu, ktoré ti pomôže stať sa odborníkom na stavebnú chémiu a obchodné zručnosti

- Techniky vyjednávania: Naučíme ťa, ako sa stať majstrom komunikácie a vyjednávania. Získaš zručnosti, ktoré ti otvoria dvere k úspešným obchodom.

- Uvedenie teórie do praxe: Pomôžeme ti aplikovať to, čo si sa naučili v škole, v reálnych obchodných situáciách. Uvidíš, ako to funguje v praxi!

- Skvelý tím: Čaká na teba partia skvelých ľudí, ktorí ťa podporia

- Flexibilná práca: Chápeme, že ako študent potrebuješ flexibilný pracovný čas. U nás si môžeš nastaviť pracovný čas podľa svojich študijných povinností.

Predpokladaný nástup dohodou
Úvazok plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Lehota pre prihlásenie 06.07.2024
Ponúkaný plat 800 € základ + 300 € bonusy. Pri skrátenom úväzku alebo dohode - alikvotná časť
Ponúkané bonusy k platu

- zázemie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- priestor pre sebarealizáciu
- služobný automobil, v prípade potreby, podľa dohody

- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
- ideálne bydlisko okolie BA, TT
- technická a manuálna zručnosť
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- prax v oblasti lepidiel, tmelov, stavebnej chémie vítaná

AC Marca Slovakia s.r.o.
Ružová dolina 6
82108 Bratislava

Mail: mmisut@acmarca.com
Web: www.acmarca.sk

AC Marca Slovakia s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu AC MARCA, ktorý je výrobcom značiek: Alex, Sanytol, Lactovit, Orion a Ceys.