Prejsť na obsah

Dátový Analytik - Fokus očná optika a.s.

Pracovná pozícia (názov) Dátový Analytik
Požadujeme

Hľadáme šikovného analytika, ktorého vášňou je analýza dát. Nehľadáme seniora, ale niekoho, kto miluje čísla a chce sa učiť.
Tvojou úlohou bude hrať sa s dátami 160-tich prevádzok, ale nie sme žiaden veľký korporát. Tvoje analýzy budú priamym podkladom pre rozhodovanie manažmentu. Očakávame, že analytické myslenie a excel máš v krvi a ostatné ťa radi doučíme. Ak máš k tomu základné porozumenie businessu a účtovníctva, tak si náš!

Náplň práce:
• Príprava, analýza a tvorba finančných a prevádzkových reportov
• Finančné modelovanie business case a príprava ad-hoc analýz
• Príprava prezentácii, analýz a reportov pre vedenie spoločnosti
• Spracovanie dát do zrozumiteľných manažérskych výstupov
• Prichádzanie s inovatívnymi spracovaniami dát
• Ďalšie aktivity podľa pokynov nadriadeného(finančného riaditeľa spoločnosti)

Ponúkame

• Vysoká miera sebarealizácie a samostatnosti
• Možnosti odborného vzdelávania
• Stabilné pracovné miesto v priateľskej atmosfére
• Stravné lístky nad rámec zákona
• Pravidelné teambuildingy
• Jubilejné odmeny pri výročiach
• Sladká pozornosť pri narodeninách

Predpokladaný nástup dohodou
Úvazok Plný
Lehota pre prihlásenie neuvedené
Ponúkaný plat od 1200
Ponúkané bonusy k platu

Ďalšie informácie

Kontaktné informácie
Fokus očná optika a.s.
Vajnorská 142
832 57 Bratislava

Tel.: 0903 657 571
Mail: sandra.harmincova@fokusoptika.sk

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.