Prejsť na obsah

Inžinier automatizácie - Oživovanie automatizovaných liniek aj v zahraničí - S-Automation, s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) Inžinier automatizácie - Oživovanie automatizovaných liniek aj v zahraničí
Požadujeme

VŠ Elektrotechnická príp. Strojnícka. Skúsenosti z oblasti automatizácie, mechatroniky, senzoriky alebo obdobného odvetvia výhodou. Základy programovania PLC. Schopnosť orientácie v elektrotechnickej dokumentácii, praktické skúsenosti v oblasti elektrotechniky. Odborná spôsobilosť v elektrotechnike min §21. Zodpovedný prístup k práci, príjemné vystupovanie, samostatnosť, odolnosť voči stresu, vysoká flexibilita, ochota cestovať.

Ponúkame

Ponúkame možnosť oboznámiť sa s najnovšími špičkovými technológiami v priemysle, úzko napojenými na automatizáciu, výrobu obnoviteľných zdrojov energie ako Li-Ion baterií, fotovoltaických článkov a pod. Perspektívne zamestnanie v mladom, dynamickom kolektíve, motivujúce a nadštandardné finančné ohodnotenie, možnosť cestovania, platené kurzy PLC programovania, jazykov (Angličtina), vhodné aj pre absolventov.
Oživovanie vysoko automatizovaných výrobných liniek (Slovensko/ Nemecko) a ich následné uvádzanie do prevádzky u konečného zákazníka. Úzka spolupráca s oddelením vývoja PLC softvéru pri optimalizácii chodu zariadenia. Správne nastavenie mechanických a pneumatických systémov pre dosiahnutie požadovaných rýchlostí. Učenie trajektórií robotov. Konfigurácia a optimalizácia parametrov procesov naprašovania, ultrazvukových procesov a iných. Kalibrácia, konfigurácia a optimalizácia parametrov laserov pre správne laserové procesy (zváranie, rezanie, vŕtanie, ablácia). Cestovanie: - 80% času v zahraničí: Nemecko, Azia, USA. Slovensko: Nové Mesto n. Váhom.

Predpokladaný nástup 1.2.2019
Úvazok plný, živnosť
Lehota pre prihlásenie nezadaná
Ponúkaný plat od 1800€ (podľa pracovných skúseností)
Ponúkané bonusy k platu

diéty a koncoročné odmeny

Ďalšie informácie

Spoločnosť ponúkajúca inžinierske služby pri vývoji jednoúčelových priemyselných zariadení v oblasti pokročilej automatizácie výroby a ich následným uvádzaním do prevádzky. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti robotiky, riadiacich systémov PLC, laserových technológií, ultrazvukového zvárania, naprašovania a pod. Rozširujeme náš tím o nových kolegov v PLC programovaní a v uvádzaní automatizovaných systémov do prevádzky.


Kontaktné informácie
S-Automation, s.r.o.
Ondrejovova 15
82103 Bratislava

Mail: office@sautomation.eu
Web: www.sautomation.sk

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom jednoúčelových priemyselných zariadení v oblasti pokročilej automatizácie výroby a ich nasledným uvádzanim do prevádzky. Mame dlhodobe skúsenosti v oblasti robotiky, riadiacich systémov PLC, laserových technológií, ultrazvukoveho zvárania a pod. Svoje posobenie rozširujeme aj do oblasti
automobilového priemyslu programovaním riadiacich systémov PLC a robotov.

 

 


Ďaľšie pracovné ponuky tohoto zamestnávateľa