Prejsť na obsah

PLC programátor pre zahraničie - S-Automation, s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) PLC programátor pre zahraničie
Požadujeme

VŠ Elektrotechnická, Informatika, Automatizácia. Skúsenosti z automatizácie a programovaním riadiacich systémov PLC (objektové programovanie). Schopnosť orientácie v elektrotechnickej dokumentácii, praktické skúsenosti v oblasti elektrotechniky. Elektrotechnická spôsobilosť min. §21. Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, odolnosť voči stresu,vysoká flexibilita, príjemné vystupovanie, ochota cestovať na dlhšie pracovné cesty. Prax v podobnej sfére výhodou.

Ponúkame

Programovanie riadiacich systémov PLC (hlavne objektové programovanie), uvádzanie automatizovaných liniek do prevádzky (Beckhoff TwinCAT3 alebo Allen Bradley – RSLogix 5000 príp. SIMATIC TIA portal ) a tvorba ich vizualizácií (VisiWin, WinCC). 80% práca v zahraničí (Nemecko, Ázia, USA) 20% na SK (Nové Mesto nad Váhom). Časom čiastočne aj práca z domu.
Ponúkame možnosť oboznámiť sa so špičkovými technológiami, perspektívne zamestnanie v kolektíve odborníkov v oblasti automatizácie, možnosť cestovania, nadštandardné ohodnotenie, zabezpečenie vysokého životného komfortu zamestnanca a jeho progresívny rast v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Predpokladaný nástup dohodou
Úvazok plný, živnosť
Lehota pre prihlásenie nezadaná
Ponúkaný plat Od 2200€ (s ohľadom na dosiahnutú prax)
Ponúkané bonusy k platu

diéty a koncoročné odmeny

Ďalšie informácie

Spoločnosť ponúkajúca inžinierske služby pri vývoji jednoúčelových priemyselných zariadení v oblasti pokročilej automatizácie výroby a ich následným uvádzaním do prevádzky. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti robotiky, riadiacich systémov PLC, laserových technológií, ultrazvukového zvárania, naprašovania a pod. Rozširujeme náš tím o nových kolegov v PLC programovaní a v uvádzaní automatizovaných systémov do prevádzky.


Kontaktné informácie
S-Automation, s.r.o.
Ondrejovova 15
82103 Bratislava

Mail: office@sautomation.eu
Web: www.sautomation.sk

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom jednoúčelových priemyselných zariadení v oblasti pokročilej automatizácie výroby a ich nasledným uvádzanim do prevádzky. Mame dlhodobe skúsenosti v oblasti robotiky, riadiacich systémov PLC, laserových technológií, ultrazvukoveho zvárania a pod. Svoje posobenie rozširujeme aj do oblasti
automobilového priemyslu programovaním riadiacich systémov PLC a robotov.

 

 


Ďaľšie pracovné ponuky tohoto zamestnávateľa