Elektronik pre vývoj elektroniky svetlometov (m/ž) - ZKW Slovakia s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) Elektronik pre vývoj elektroniky svetlometov (m/ž)

- VŠ/SŠ vzdelanie - elektrotechnické zameranie
- schopnosť aktívnej komunikácie v nemeckom alebo anglickom jazyku
- skúsenosti v oblasti návrhu layoutu plošných spojov (PCB) v EAGLE, OrCAD a pod. výhodou
- znalosť programovania C, C++ výhodou
- MS Excel, Word a PowerPoint - pokročilý
- kreativita, presnosť, tímová práca, samostatnosť

- Kreatívna práca v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
- Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
Náplň práce:
- vývoj všetkých elektrických a elektronických komponentov automobilových svetlometov
- technické spracovanie zákazníckych požiadaviek
- príprava a prezentácia elektronických konceptov
- komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi vo veciach súvisiacich s projektami

Predpokladaný nástup dohodou
Úvazok plný
Lehota pre prihlásenie neobmedzene
Ponúkaný plat 1100
Ponúkané bonusy k platu

- 13.ty plat
- 14. ty plat po 5. odpracovaných rokoch
- Príspevok na dochádzanie
- Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
- Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
- Kafetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)

download_attachment download_attachment (598,53 kB)

ZKW Slovakia s.r.o.
Bedzianska cesta 679/375
95631 Krušovce

Tel.: 0908297920
Mail: lucia.kubickova@zkw.sk

Koncern ZKW Group, expert v oblasti inovatívnych prémiových svetelných systémov a elektroniky, oslavuje jubilejných 80 rokov svojho úspešného pôsobenia v automobilovom priemysle. Od roku 1938 sa spoločnosť rozšírila z Rakúska cez Európu do celého sveta. Zamestnáva viac ako 8500 zamestnancov, pýši sa viac ako 200 patentmi, vyvinula a vyrobila viac ako 1400 druhov svetiel pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., druhá najväčšia spoločnosť koncernu ZKW Group, naštartovala svoje výrobné procesy v roku 2006 v Krušovciach, v tesnej blízkosti mesta Topoľčany. Od roku 2010 sa spoločnosť pýši produktmi vlastných vývojárov z vlastného moderného vývojového centra. Spojením kvalitných zamestnancov, kvalitného granulátu a najmodernejších výrobných technológií, vznikajú prémiové produkty vyrobené na Slovensku pre medzinárodných popredných výrobcov automobilov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.
S 2700 zamestnancami patrí ZKW Slovakia medzi najväčších zamestnávateľov v regióne s dlhodobou perspektívou. Aj vďaka prílevu nových projektov závod čaká tento rok jeho rozšírenie. Nové projekty predstavujú pre nás nové výzvy a pre vás nové pracovné príležitosti.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).