Svetelný technik pre vývoj svetlometov - ZKW Slovakia

Pracovná pozícia (názov) Svetelný technik pre vývoj svetlometov

- VŠ/SŠ vzdelanie - technické zameranie (matematika, fyzika, strojárstvo, elektronika, IT)
- schopnosť aktívnej komunikácie v nemeckom alebo anglickom jazyku
- znalosti optiky - výhodou
- CAD znalosti (CATIA V5) - výhodou
- MS Excel, Word a PowerPoint - pokročilý
- kreativita, presnosť, tímová práca, samostatnosť

- Kreatívna práca v oblasti vývoja s najmodernejšími technológiami
- Priamy kontakt s vyvíjaným produktom a výrobou pod jednou strechou
Náplň práce:
- - Technické spracovanie dopytov zákazníka, tvorba a prezentácia svetelno-technického konceptu
- Vývoj svetelnotechnických komponentov a systémov (reflektory, šošovky, svetelné vodiče atď.) podľa požiadaviek zákazníka spracovaných v CAD-systéme CATIA a zdokumentovanie vývoja v PDM systéme (Team Center)
- Používanie špecifických odborných simulačných programov (Speos, Asap, LucidShape, Zemax)
- Kontakt so zákazníkmi a dodávateľmi
- Koordinácia výroby svetelnotechnických prototypov

Predpokladaný nástup dohodou
Úvazok plný
Lehota pre prihlásenie neobmedzene
Ponúkaný plat 1100 €
Ponúkané bonusy k platu

- 13.ty plat
- 14.ty plat po 5. odpracovaných rokoch
- Príspevok na dochádzanie
- Flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
- Možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
- Kafetéria systém benefitov (vstupenky do wellness, fitness, masáže, kultúra a pod.)

Uvedená mzda je tou najnižšou úrovňou, od ktorej sa budeme odvíjať pri príprave individuálnej ponuky. Finálna výška bude závisieť od znalostí a skúseností úspešného kandidáta.

download_attachment download_attachment (598,53 kB)

ZKW Slovakia
Bedzianska cesta
95631 Krušovce

Mail: petra.makova@zkw.sk

Koncern ZKW Group, expert v oblasti inovatívnych prémiových svetelných systémov a elektroniky, oslavuje jubilejných 80 rokov svojho úspešného pôsobenia v automobilovom priemysle. Od roku 1938 sa spoločnosť rozšírila z Rakúska cez Európu do celého sveta. Zamestnáva viac ako 8500 zamestnancov, pýši sa viac ako 200 patentmi, vyvinula a vyrobila viac ako 1400 druhov svetiel pre prémiový segment osobných automobilov, motocyklov i nákladných vozidiel.

Spoločnosť ZKW Slovakia s.r.o., druhá najväčšia spoločnosť koncernu ZKW Group, naštartovala svoje výrobné procesy v roku 2006 v Krušovciach, v tesnej blízkosti mesta Topoľčany. Od roku 2010 sa spoločnosť pýši produktmi vlastných vývojárov z vlastného moderného vývojového centra. Spojením kvalitných zamestnancov, kvalitného granulátu a najmodernejších výrobných technológií, vznikajú prémiové produkty vyrobené na Slovensku pre medzinárodných popredných výrobcov automobilov. Vozidlá sú vďaka našim svetlám žiadanejšie a bezpečnejšie.
S 2700 zamestnancami patrí ZKW Slovakia medzi najväčších zamestnávateľov v regióne s dlhodobou perspektívou. Aj vďaka prílevu nových projektov závod čaká tento rok jeho rozšírenie. Nové projekty predstavujú pre nás nové výzvy a pre vás nové pracovné príležitosti.

Miesto výkonu práce je Bedzianska cesta 679/375, Krušovce (pri Topoľčanoch).

Ďaľšie pracovné ponuky tohoto zamestnávateľa