Posilni náš tím odborníkov na pozíciach Elektrokonštruktér / Elektrotechnik - ŽOS Vrútky a.s.

Pracovná pozícia (názov) Posilni náš tím odborníkov na pozíciach Elektrokonštruktér / Elektrotechnik

Pozícií vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
vysokoškolské I. stupeň
vysokoškolské II. stupeň

Vzdelanie v odbore: elektrotechnika, elektronika, elektrotechnológie a materiály, silnoprúdová elektrotechnika, energetické a silnoprúdové inžinierstvo.

Ostatné znalosti:
Ovládanie CAD, CATIA, SAP výhodou (nie podmienkou)
Znalosť čítania technických výkresov.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- zmysel pre zodpovednosť
- technické myslenie
- flexibilita
- dôslednosť
- spoľahlivosť
- schopnosť samostatnej systematickej práce so zmyslom pre detail

Certifikát elektrotechnickej spôsobilosti výhodou.

- prácu v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- 13. plat
- vianočné odmeny
- pracovné jubileá
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok darcom krvi
- zvýhodnené príspevky na stravovanie
- multisport karta
- výhody VIP programu - exkluzívne zľavy Datart a hej.sk
- organizovanie športových a spoločenských podujatí pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- pružný pracovný čas

Predpokladaný nástup dohodou
Úvazok plný úväzok
Lehota pre prihlásenie do zmazania inzerátu
Ponúkaný plat 1300 - 2000 EUR/mesiac (brutto)

Do nášho tímu hľadáme šikovného absolventa na pozíciu elektrokonštruktér/elektrotechnológ.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- navrhovanie základných technických parametrov elektrických častí nových a modernizovaných ŽKV
- spracovanie výkresovej dokumentácie 2D pre navrhovanie, výrobu a skúšanie elektrických častí ŽKV
- spracovanie technologických postupov montáže a skúšania v SAP s určovaním normy času montážnych operácii elektrotechnických zariadení ŽKV pre novovýrobu, modernizáciu a opravy ŽKV.

Práca vhodná aj pre absolventa.
Možnosť ubytovania vo Vrútkach.

V prípade záujmu zasielajte žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením vzdelania a priebehu praxe na emailovú adresu: nabor@zos-vrutky.sk
Bližšie informácie na tel. čísle 043/4205197.

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky na pracovnú pozíciu.

ŽOS Vrútky a.s.
Dielenská Kružná 2
03861 Vrútky

Tel.: +421 434205197
Mail: nabor@zos-vrutky.sk

ŽOS Vrútky a.s. je moderná priemyselná spoločnosť s bohatou strojárskou a technicko-technologickou tradíciou, know-how v oblasti vývoja, výroby a opráv železničných koľajových vozidiel a ich komponentov s významným postavením na domácom, európskom i mimoeurópskom trhu.
V súčasnosti pre svojich zákazníkov poskytuje komplexné riešenia, koncepty a realizáciu vlastných návrhov, vývoja a výroby nových koľajových vozidiel najmä osobných vozňov, medziregionálnych prímestských motorových a elektrických jednotiek, ako aj ich certifikovanú revíziu, opravy, modernizáciu a revitalizáciu vrátane elektrických a spaľovacích lokomotív, súčastí a komponentov, výbavy koľajových vozidiel všetkých trakcií ako sú podvozky, dvojkolia, trakčné a pomocné motory, trakčné transformátory a ostatné elektrické a elektronické stroje - aj atypické, transformátory rôznych typov a konštrukčných vyhotovení.