Prejsť na obsah

Systémový administrátor ICT - Železnice Slovenskej republiky

Pracovná pozícia (názov) Systémový administrátor ICT
Požadujeme

Do Absolventského programu Železničných telekomunikácií ŽSR hľadáme šikovného
absolventa, ktorého náplňou práce bude:
- organizovanie a zabezpečovanie úloh súvisiacich so správou operačných
systémov, databázových systémov a telekomunikačnej infraštruktúry
- spolupráca na rozvoji operačných systémov, databáz, knižníc programovacích
jazykov a telekomunikačnej techniky
- podpora a riešenie problémov používateľov technologického IS
- monitoring stavu obsadenosti databázových priestorov a optimalizácia
databázových priestorov
- predkladanie návrhov na optimalizáciu prostredia a na efektívne využívanie
zdrojov
- spolupráca pri vytváraní stratégie a konfigurácie manažovacích a monitorovacích
nástrojov, stratégií zálohovania a obnovy aplikácií
- spolupráca pri ladení výkonnosti, dizajne a optimalizácii aplikácií

Aké máme požiadavky?
Vysokoškolské vzdelanie I. al. II. stupňa so zameraním na informačnú bezpečnosť,
kyberbezpečnosť

Ponúkame

Čo získaš?
- Istotu pravidelnej mzdy
- Pružný pracovný čas
- Odborné školenia
- Elektronické stravovacie poukážky
- Cestovné výhody doma i v zahraničí
- Príspevky na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
- Príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie

Ako nováčikovi Ti ponúkame nástupnú mzdu nižšiu ako budú mať Tvoji skúsenejší
kolegovia. Prijímame Ťa však s víziou ďalšej spolupráce. Preto ak sa budeš pod
dohľadom skúseného kolegu pre cieľovú pozíciu pripravovať dôsledne a splníš
predpoklady na jej obsadenie, radi Ťa zaradíme k stálym zamestnancom na dobu
neurčitú, s vyššou mzdou a prémiami.

Predpokladaný nástup dohodou
Úvazok plný úväzok, doba určitá
Lehota pre prihlásenie 31.08.2021
Ponúkaný plat 1.040 € brutto, rast mzdy po úspešnom ukončení Absolventského programu
Ponúkané bonusy k platu

1.040 € brutto, rast mzdy po
úspešnom ukončení
Absolventského programu

Ďalšie informácie

Železnice Slovenskej republiky sú manažérom železničnej infraštruktúry na
Slovensku. Našim poslaním je zabezpečenie modernej, bezpečnej, efektívnej a
environmentálne priaznivej železničnej infraštruktúry. Riadime, organizujeme a
koordinujeme železničnú dopravnú činnosť na celom území Slovenska.

Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou stabilnej firmy!

Kontakt: slovackova.galina@zsr.sk, 0904/746 549

download_attachment download_attachment (1,19 MB)

Kontaktné informácie
Železnice Slovenskej republiky
Klemensova 8
81361 Bratislava

Mail: jurcinova.jana@zsr.sk

Ďaľšie pracovné ponuky tohoto zamestnávateľa