Prejsť na obsah

Blue Ocean Strategy a iné spôsoby, ako si nájsť zákazníkov

Štvrtok, 9. júl 2015 - Štvrtok, 9. júl 2015

Inkubátor v spolupráci s generálnym partnerom TATRABANKA pripravuje pre svoje firmy Biznis raňajky InQb, ktoré sú vždy venované vybranej odbornej téme pre podnikateľov.
Najbližšie Biznis raňajky InQb sa uskutočnia 9.7.2015 

Najbližšie Biznis raňajky budú zamerané nasledovne:

Hosť: Alexander Janušek (Acceleri, s.r.o.)
Téma: Blue Ocean Strategy a iné spôsoby, ako si nájsť zákazníkov
Termín: 9.7.2015 od 9,00 hod. - 11,00 hod.
Miesto: Univerzitný technologický inkubátor STU, Pionierska 15, 831 02 Bratislava. 1. poschodie,
č. miestnosti 1.02
Registrácia NOVINKA: do 8.7.2015 prostredníctvom elektronického formulára .
Informácie: facebook

Obsah témy:
"Na tejto prednáške sa chcem venovať niekoľkým základným princípom strategického marketingu a ich praktickému využitiu pre začínajúcich a malých podnikateľov. Na skúsenostiach a ukážkach z praxe vysvetlím, ako správne uchopiť marketingový proces úplne od začiatku. V podnikateľskej praxi veľmi často bývajú tieto základy preskakované a podnikatelia neskôr nemajú na čom budovať celý svoj biznis. Chýba im jasný smer a odpovede na každodenné otázky, ktoré neustále prichádzajú. Dozviete sa napríklad, prečo je dôležité vybrať si jasne definovanú zákaznícku skupinu a ako to spraviť, v čom konkrétne sa treba odlíšiť od konkurencie, prečo a ako si určiť svoju pozíciu v trhovom prostredí a koľko rybiek môže plávať v modrom oceáne... :)"


Máte zaujímajú tému pre mladé inovatívne malé a stredné firmy? Radi by ste ju odprezentovali na našich Biznis raňajkách? Ozvite sa nám na info@inqb.sk alebo na 0918 669 209.

Tešíme sa na vás