FA Open: Deň otvorených dverí

Štvrtok, 14. november 2019 - Štvrtok, 14. november 2019

Pozývame všetkých stredoškolákov a záujemcov o štúdium na Fakulte architektúry STU v Bratislave na Deň otvorených dverí FA Open.

Ak sa chceš stať architektom alebo dizajnérom, príď sa k nám pozrieť! Na FA Open: Dni otvorených dverí Fakulty architektúry ti predvedieme nové technológie, digitálnu architektúru a prehliadku študentských ateliérových prác. Počas dňa otvorených dverí budeš môcť nakuknúť aj do vertikálnych ateliérov a vidieť známych slovenských architektov a dizajnérov pri ich ateliérovej tvorbe so študentmi. V prípade konzultácií budú naši pedagógovia k dispozozícií a pomôžu každému záujemcovi sa lepšie pripraviť na prijímačky.

Tešíme sa na vás všetkých vo štvrtok, 14.11.2019, od 9:00 - 13:00 na Fakulte architektúry STU v Bratislave.

PROGRAM FA Open:

Prednáška: Študuj u nás / miestnosť 117