Prejsť na obsah

Pracovné ponuky

Slovenská technická univerzita v Bratislave ponúka svojim študentom kvalitnú prípravu na ich budúce profesijné pôsobenie v širokom spektre študijných programov. Úspešnosť tejto prípravy možno hodnotiť aj slovenskou štatistikou nezamestnaných absolventov vysokých škôl. Naša univerzita patrí dlhodobo medzi vysoké školy s najnižším percentom nezamestnaných. Kvalita ponúkaného a poskytovaného vzdelávania, ako aj ďalšie „služby" pre študenta, sú orientované na zvýšenie atraktívnosti budúcich absolventov STU pre potreby spoločenskej praxe.

Na tomto mieste poskytujeme našim študentom - budúcim absolventom, hľadajúcim už počas štúdia perspektívne uplatnenie vo svojom odbore, aktuálne informácie o:

  • pracovných príležitostiach vo firmách, podnikoch, ... v priebehu štúdia i po ukončení štúdia,
  • brigádach.

Spoločnostiam, firmám a zamestnávateľom hľadajúcim perspektívnych odborníkov pomôžeme osloviť našich študentov - budúcich absolventov a sprostredkovať im:

  • voľné pracovné pozície najmä vtechnických odboroch,
  • brigády.

Aktuálne informácie sú zverejnené na internetových stránkach www.absolventi.stuba.sk a www.stuba.sk

Ponuku pracovného miesta/bridády je možné zadať prostredníctvom elektronického formulára.

Uvažujete o vhodnom zamestnaní, hľadáte prácu alebo brigádu a nenašli ste ich na našom portáli? Navštívte internetové stránky personálnych agentúr a job portálov, ktoré s naším portálom spolupracujú a ponúkajú množstvo aktuálnych pracovných príležitostí.

 

Ajobs.eu

logo_ajobs.eu Pracovný portál ajobs.eu je jediný špecializovaný pracovný internetový portál v Európe, zameraný výhradne na oblasť automobiloveho priemyslu a na neho nadväzujúcu výrobu.

http://www.ajobs.eu

 

 

 

Eitmanufacturing.eu

eitEIT Manufacturing pôsobí v rámci Európskeho inovačného a technologického inštitútu (EIT), orientuje sa na inovácie a spájanie popredných európskych výrobcov.

https://eitmanufacturing.eu/

 

Brigáda.sk

logo_brigada.sk Portál Brigada.sk má byť vstupnou informáciou pre mladých, ktorí sa prvýkrát zapoja do pracovného procesu a snažia sa uplatniť na trhu práce s dôrazom na práce nevyžadujúce si kvalifikáciu alebo prax.

http://www.brigada.sk

JoinEset.sk

eset logo Stránka JoinEset.sk ponúka možnosti hľadania atraktívnej práce v oblasti IT bezpečnosti.

http://www.joineset.sk

 

Jooble.sk

Gjooble_logolobálny vyhľadávač pracovných miest po celom svete Jooble.sk vám po zadaní požadovaného výrazu vyhľadá a zobrazí na jednom mieste zoznam odkazov na pracovné ponuky z viacerých pracovných portálov z celého Webu.

http://jooble.sk

 

KickResume.sk

kickresume logo Portál KickResume.sk umožňuje prostredníctvom jednoduchého online nástroja vytvoriť originálny životopis. Životopis je možné následne uložiť alebo jednoducho stiahnuť v PDF. formáte.

http://www.kickresume.sk

 

Praxuj.sk

praxuj logo Získaj prax a kariéru u najlepších zamestnávateľov. Praxuj.sk ponúka prax - stáže a absolventské pracovné pozície, kde využiješ svoj potenciál. Nájdi si prax ušitú pre teba. Vyfiltruj si pracovné pozície podľa odboru či lokality.

praxuj.sk

 

SuperBrigady.sk

superbrigady logo Potrebuješ si zarobiť a hľadáš brigádu? Chceš pracovať na sezónnych brigádach? Sleduj každý deň nové študentské brigády na brigádnickom serveri SuperBrigady.sk.

http://www.superbrigady.zones.sk