Prejsť na obsah

Pracovné ponuky a portály

Slovenská technická univerzita v Bratislave ponúka svojim študentom kvalitnú prípravu na ich budúce profesijné pôsobenie v širokom spektre študijných programov. Úspešnosť tejto prípravy možno hodnotiť aj slovenskou štatistikou nezamestnaných absolventov vysokých škôl. Naša univerzita patrí dlhodobo medzi vysoké školy s najnižším percentom nezamestnaných. Kvalita ponúkaného a poskytovaného vzdelávania, ako aj ďalšie „služby" pre študenta, sú orientované na zvýšenie atraktívnosti budúcich absolventov STU pre potreby spoločenskej praxe.

Na tomto mieste poskytujeme našim študentom - budúcim absolventom, hľadajúcim už počas štúdia perspektívne uplatnenie vo svojom odbore, aktuálne informácie o:

  • pracovných príležitostiach vo firmách, podnikoch, ... v priebehu štúdia i po ukončení štúdia,
  • brigádach.

Spoločnostiam, firmám a zamestnávateľom hľadajúcim perspektívnych odborníkov pomôžeme osloviť našich študentov - budúcich absolventov a sprostredkovať im:

  • voľné pracovné pozície najmä vtechnických odboroch,
  • brigády.

Aktuálne informácie sú zverejnené na internetových stránkach www.absolventi.stuba.sk a www.stuba.sk

Ponuku pracovného miesta/bridády je možné zadať prostredníctvom elektronického formulára.

Uvažujete o vhodnom zamestnaní, hľadáte prácu alebo brigádu a nenašli ste ich na našom portáli? Navštívte internetové stránky personálnych agentúr a job portálov, ktoré s naším portálom spolupracujú a ponúkajú množstvo aktuálnych pracovných príležitostí.

 

Ajobs.eu

logo_ajobs.eu Pracovný portál ajobs.eu je jediný špecializovaný pracovný internetový portál v Európe, zameraný výhradne na oblasť automobiloveho priemyslu a na neho nadväzujúcu výrobu.

http://www.ajobs.eu

 

 

 

Eitmanufacturing.eu

eitEIT Manufacturing pôsobí v rámci Európskeho inovačného a technologického inštitútu (EIT), orientuje sa na inovácie a spájanie popredných európskych výrobcov.

https://eitmanufacturing.eu/

 

Brigáda.sk

logo_brigada.sk Portál Brigada.sk má byť vstupnou informáciou pre mladých, ktorí sa prvýkrát zapoja do pracovného procesu a snažia sa uplatniť na trhu práce s dôrazom na práce nevyžadujúce si kvalifikáciu alebo prax.

http://www.brigada.sk

JoinEset.sk

eset logo Stránka JoinEset.sk ponúka možnosti hľadania atraktívnej práce v oblasti IT bezpečnosti.

http://www.joineset.sk

 

Jooble.sk

Gjooble_logolobálny vyhľadávač pracovných miest po celom svete Jooble.sk vám po zadaní požadovaného výrazu vyhľadá a zobrazí na jednom mieste zoznam odkazov na pracovné ponuky z viacerých pracovných portálov z celého Webu.

http://jooble.sk

 

KickResume.sk

kickresume logo Portál KickResume.sk umožňuje prostredníctvom jednoduchého online nástroja vytvoriť originálny životopis. Životopis je možné následne uložiť alebo jednoducho stiahnuť v PDF. formáte.

http://www.kickresume.sk

 

Praxuj.sk

praxuj logo Získaj prax a kariéru u najlepších zamestnávateľov. Praxuj.sk ponúka prax - stáže a absolventské pracovné pozície, kde využiješ svoj potenciál. Nájdi si prax ušitú pre teba. Vyfiltruj si pracovné pozície podľa odboru či lokality.

praxuj.sk

 

Remoteineurope.com

praxuj logoTired of finding the perfect job opportunity only to realize it’s not available in your country? So are we. That’s why we decided to curate job openings available to candidates in most or all European countries.

remoteineurope.com

 

SuperBrigady.sk

superbrigady logo Potrebuješ si zarobiť a hľadáš brigádu? Chceš pracovať na sezónnych brigádach? Sleduj každý deň nové študentské brigády na brigádnickom serveri SuperBrigady.sk.

http://www.superbrigady.zones.sk