Prejsť na obsah

Ing. Renáta Bláhová, MBA, LL.M.

renata blahovaŠtúdium na Stavebnej fakulte STU (zameranie Ekonomika a riadenie podnikov) ukončila s červeným diplomom. Titul MBA v oblasti financií a marketingu získala v USA a LL.M (international tax law) vo Viedni. Začínala na oddelení auditu a daní v slovenskom Arthur Andersen, v roku 1997 založila spoločnosť BMB Leitner, v ktorej pôsobí ako partnerka doteraz. Firma patrí medzi TOP 5 audítorských spoločností na Slovensku. Poskytuje služby v oblasti daňového poradenstva, auditu a vedenia účtovníctva.  V roku 2013 získala ocenenie International Tax Firm of the Year.

Renáta Blahová je tiež prezidentkou The International Fiscal Association na Slovensku  a v roku 2013 bola nominovaná na titul Top manažér roka. Skončila tesne na druhom mieste. Na tému firemné dane radí aj na blogu týždenníka Trend.

Riadenie je vždy o výbere správnych ľudí, dostatočnej komunikácii medzi nimi a reagovaní na externé faktory. A kto sú správni ľudia? Ľudia so správnou rovnováhou analytického a intuitívneho myslenia. Ale zároveň samostatní a prirodzene motivovaní, takže ich práca baví."