Architekt, projektant pozemných stavieb, profesista - AD-PROJECTION,s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) Architekt, projektant pozemných stavieb, profesista

stredoškolské vzdelanie s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Do nášho tímu hľadáme šikovného projektanta jednoduchých pozemných stavieb rodinných domov, projektanta konštrukcií pre jednoduché rodinné domy, prípadne projektanta pre statické navrhovanie konštrukcii pozemných stavieb, autorizácia nie je nutná.
Do nášho tímu hľadáme aj projektanta TZB jednoduchých stavieb ako sú rodinné domy pre vzduchotechniku, vykurovanie, výpočet tepelných strát. Práca je vhodná aj pre absolventa či študenta. Mzda dohodou.
Prijímame uchádzačov z celého Slovenska.
Možnosť ubytovania v centre Žiliny
Bližšie informácie na projekty@domprojekt.sk alebo na tel. čísle 0918 555 336 po - pia 08:00 - 16:00 hod.

Predpokladaný nástup ihneď
Úvazok plný
Lehota pre prihlásenie do zmazania inzerátu
Ponúkaný plat dohodou

AD-PROJECTION,s.r.o.
Potočná 925
022 01 Čadca

Tel.: 0918555336
Mail: projekty@domprojekt.sk
Web: www.domprojekt.sk

Sme tím mladých architektov. Našim cieľom je ponúknuť široké spektrum rodinných domov. Poskytujeme kompletné architektonické služby od návrhu urbanistických projektov, všetkých typov budov od rodinných domov po polyfunkčné a inžinierske objekty a ich interiéry.
Naša firma tiež často tvorí návrhy dizajnu interiéru a polyfunkčných objektov. Od svojho založenia sme expandovali z pár projektov na Kysuciach až po veľké projekty po celom území Slovenska a Českej Republiky.