Junior Konzultant/ka pre inovácie - part time: 15-20 hod/týždenne - Ayming Slovensko s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) Junior Konzultant/ka pre inovácie - part time: 15-20 hod/týždenne

Študent/ka 4.-5. ročníka technickej VŠ (strojárstvo, IT, elektrotechnika, stavebníctvo, chémia atď.)
Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vynikajúci písomný prejav a vynikajúce komunikačné zručnosti. Vysoké nasadenie a proaktívny prístup. Uchádzači s pracovnými skúsenosťami z technického oboru alebo z písania projektov či obdobných písomností, budú vo výberovom procese uprednostnení.

Pracovnou náplňou je podpora senior konzultantov spoločnosti pri realizácii technických auditov v rámci poradenstva pri uplatňovaní odpočítateľnej položky na výskum a vývoj. Pracovná pozícia zahŕňa tieto činnosti:
• Podrobná technická analýza projektov výskumu a vývoja klienta s cieľom popísať vývojový charakter identifikovaných projektov
• Príprava technickej správy k projektom výskumu a vývoja (technické popisy projektov, popis prvku novosti, technické neistoty)
• Príprava dokumentácie pre klientov z rôznych oblastí priemyslu a služieb (strojárstvo, automotive, elektro, IT atď.) podľa internej metodiky Ayming
• Výpočet všetkých ročných nákladov na identifikované projekty výskumu a vývoja
• Zaistenie vysokej kvality všetkých dokumentov Ayming
• Podpora produkčného tímu, účasť na seminároch / webinároch, konferenciách

Predpokladaný nástup ihneď
Úvazok 15-20 hod/týždenne
Lehota pre prihlásenie 31.10.2021
Ponúkaný plat 7 EUR/hod.

Stanete sa súčasťou firmy so silným medzinárodným zázemím, ktorej klientami sú najväčšie slovenské a zahraničné firmy.
Budete súčasťou mladého a priateľského kolektívu.
Pripravíme Vám školenia na mieru, podľa Vašich potrieb a pre Váš odborný rozvoj.
K dispozícii budete mať notebook aj pre súkromné účely.
Budete sa zúčastňovať našich skvelých firemných akcií a teambuildingov.
Ponúkame možnosť profesionálneho rastu, po ukončení štúdia nástup na full-time pracovnú pozíciu ako Konzultant/ka pre inovácie.

Ayming Slovensko s.r.o.
Miletičova 23
82109 Bratislava

Tel.: 0917889867
Mail: lkubinova@ayming.com
Web: www.ayming.sk

Spoločnosť Ayming je medzinárodná poradenská spoločnosť v oblasti Business Performance Consulting, ktorá poskytuje strategické poradenstvo v oblasti zlepšovania výkonnosti podnikov. Na Slovensku poskytuje Ayming služby v oblasti odpočtu na výskum a vývoj (tzv. superodpočet) a patent box. Firmám pomáha aj s prípravou žiadosti za účelom získania osvedčenia o spôsobilosti vykonávať VaV a pri vyhľadávaní vhodných dotačných titulov.