Prejsť na obsah

Stavebný asistent a prípravár - FBT Slovakia s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) Stavebný asistent a prípravár
Požadujeme

FBT Slovakia s.r.o. je stavebná firma s 30-ročnou praxou. V rámci rozširovania projektového tímu hľadáme nového kolegu s pôsobnosťou v Bratislave a Bratislavskom kraji na pozíciu stavebný asistent a prípravár.

Vašou pracovnou náplňou bude:
• Komplexne zastrešovať prípravu a chod stavby, vrátane dodávania materiálov pre stavbu
• Zabezpečovať materiálové vybavenie na jednotlivé stavby v spolupráci so stavbyvedúcimi
• Komunikovať so stavebným dozorom
• Zúčastňovať sa pravidelných kontrolných dní, spracovávať zápisy do stavebného denníka
• Pravidelne reportovať vedeniu spoločnosti, vyhodnocovať zrealizovanú zákazku
• Typický deň začína o 630-7 ráno a končí okolo 17-18

Požiadavky:
• Asolvent alebo študent Stavebnej Fakulty, min. vzdelanie študent 3.-4. ročníka, alebo absolvent stavebnej priemyslovky
• Vynikajúco pozná Bratislavu a okolie
• Selfstarter, schopný robiť vlastné rozhodnutia, samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom
• Výborné komunikačné a organizačné vlastnosti
• Vodičský preukaz B, trieda C plus (pridelené firemné auto)
• Angličtina je veľké plus!
• Predošlé pracovné skúsenosti zo stavebnej firmy plus
• Možná práca na polovičný úväzok na začiatku kvôli škole
• Microsoft Office – pokročilý

Ponúkame

Ponúkame Vám:
• Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti
• Motivačné finančné ohodnotenie pri možnosti časovej flexibility
• Možnosť profesionálneho rastu

Predpokladaný nástup ihneď
Úvazok plný, polovičný
Lehota pre prihlásenie do 2.11.2020
Ponúkaný plat Hodinový zárobok: Eur 10/hod netto s možnosťou plného úväzku a benefitov po 90-dňovej skúšobnej lehote.
Ďalšie informácie
download_attachment download_attachment (129,16 kB)

Kontaktné informácie
FBT Slovakia s.r.o.
Tešedíkova 77
841 06 Bratislava

Tel.: 0911/444680
Mail: info@fbtslovakia.sk
Web: www.fbtslovakia.sk

FBT Slovakia s.r.o. je stavebná firma s 30-ročnou praxou a množstvom realizovaných stavieb v Bratislavskom a Trnavskom kraji.