Prejsť na obsah

Špecialista pre potravinovú legislatívu, Sedita Sereď - I.D.C. Holding, a.s.

Pracovná pozícia (názov) Špecialista pre potravinovú legislatívu, Sedita Sereď
Požadujeme

​- vysokoškolské II. stupňa
- zameranie: potravinárske

Ponúkame

Ponúkaná nástupná mzda je od 1100 € ​+ mesačné prémie + dochádzkový bonus na mesačnej báze 50€ (12mesiacov x 50€=600€) +500 € ročný dochádzkový bonus, 2x krát do roka mimoriadne prémie.

Predpokladaný nástup dohodou
Úvazok plný pracovný úväzok
Lehota pre prihlásenie 15.7.2022
Ponúkaný plat Ponúkaná nástupná mzda je od 1100 € ​+ mesačné prémie + dochádzkový bonus na mesačnej báze 50€ (12mesiacov x 50€=600€) +500 € ročný dochádzkový bonus, 2x krát do roka mimoriadne prémie.
Ďalšie informácie

• práca v stabilnej - prosperujúcej spoločnosti.
• odmena za vzornú dochádzku,
• rozvoj zamestnancov formou vzdelávania,
• príspevok na zdravotnú starostlivosť ,
• bohatý sociálny program (príspevok na detský tábor, pri nástupe dieťaťa do 1. ročníka, príspevok pri návšteve dieťaťa jasieľ alebo materskej školy, DDS, regeneráciu, pri významných osobných udalostiach, pri pracovných jubileách, v ťažkých životných situáciách a iné).


Kontaktné informácie
I.D.C. Holding, a.s.
Trnavská cesta 946/14
Sereď 926 01

Tel.: 0317880329
Mail: renata.zigova@idc.sk

Absolventský program je šanca pre šikovných a cieľavedomých mladých ľudí, ktorí sa chcú učiť, pracovať a profesijne rásť v našej spoločnosti.
Je to ročný adaptačný proces, ktorého cieľom nie je len ročné spoznávanie výrobných procesov, ale i priame zapracovanie sa a aktívna spoluúčasť na výrobe produktov v potravinárskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu.