Prejsť na obsah

IT pracovník - KOLAS, s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) IT pracovník
Požadujeme

✔️Máš základné vedomosti ohľadne operačných systémov, sietí a firewallov?
✔️Počul si už o Fortinet, Palo Alto Networks, Arube?
✔️Je ti jasné, že IT bezpečnosť nie je len o inštalácii antivírusu?

Ak si odpovedal/a na všetky otázky ÁNO, hľadáme do nášho IT tímu práve Teba!

Ponúkame

Flexibilná pracovná doba
Možnosť HO
Príjemné a otvorené pracovné prostredie
Firemné teambuildigny, akcie
Možnosť vzdelávať sa
Ovocie, káva a voda na pracovisku

Predpokladaný nástup ihneď/dohodou
Úvazok Dohoda o pracovnej činnosti, Dohoda o brigádnickej práci študenta, Trvalý pracovný pomer
Lehota pre prihlásenie nie je
Ponúkaný plat od 7€/hodina/brutto pri polovičnom úväzku
Ponúkané bonusy k platu

Výška platu závisí od skúseností uchádzača.
Pri trvalom pracovnom pohovore - mzda dohodou.

Ďalšie informácie

Tvojou základnou pracovnou náplňou by bolo:
- implementovať technické riešenia u našich zákazníkov,
- participovať na projektoch v zmysle pridelených úloh,
- vykonávať konzultačnú činnosť a podporu zákazníckych systémov,
- vykonávať ďalšie pridelené úlohy v rámci projektového tímu, alebo samostatne.

download_attachment download_attachment (133 kB)

Kontaktné informácie
KOLAS, s.r.o.
Tomášikova 10/G
82103 Bratislava

Tel.: 0907336555
Mail: office@kolas.sk
Web: www.kolas.sk

Sme spoločnosť zameraná na oblasť informačných technológii. Našou špecializáciu je informačná bezpečnosť a relevantné audity.

Miesto výkonu práce: Seberíniho 1, 821 03 Bratislava