Prejsť na obsah

Práca pre absolventa TZB - Líder v sektore Inštalačnej techniky, zastúpený sp. TARGET Executive Search

Pracovná pozícia (názov) Práca pre absolventa TZB
Požadujeme

Požiadavky:

• Ukončené VŠ alebo SŠ vzdelanie so zameraním na TZB
• Záujem pracovať pre prémiovú značku v sektore TZB a venovať sa aktívnej obchodno-technickej podpore obchodných partnerov, ktorými sú predovšetkým inštalatérske a stavebné firmy, remeselníci a tiež veľkoobchod
• komunikatívnosť, zákaznícka orientácia, schopnosť rozvíjať dlhodobé vzťahy na profesionálnej úrovni
• znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
• schopnosť rýchlo sa zorientovať na trhu v oblasti techniky budov

Ponúkame

Hľadáme mladého energického človeka, ktorý má záujem pracovať pre prémiovú značku v sektore TZB a po zaškolení sa vypracovať na pozíciu Obchodný konzultant. Obchodný konzultant bude zastrešovať buď región Bratislava alebo stredné Slovensko, v závislosti od bydliska kandidáta.

Náplň práce po zaškolení:

• Produktové a obchodné poradenstvo a aktívna podpora obchodných partnerov – remeselníkov, inštalatérskych a stavebných firiem (produktové školenia a pod.)
• Aktívna obchodná činnosť s veľkoobchodnými partnermi a distribútormi v zvolenom regióne
• Vyjednávanie zmluvných a cenových podmienok
• Sledovanie vývoja na trhu, monitoring konkurencie, navrhovanie systémových krokov na zvýšenie trhového podielu spoločnosti

Predpokladaný nástup Dohodou
Úvazok Plný úväzok
Lehota pre prihlásenie 12.10.2020
Ponúkaný plat od EUR 1200 v hrubom fix
Ponúkané bonusy k platu

Náš klient ponúka:

• Pravidelné produktové školenia
• Dlhodobú perspektívu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá predáva prémiové produkty
• Home-office s plným vybavením potrebným pre výkon práce

Ďalšie informácie

V prípade záujmu prosíme o zaslanie vášho životopisu na adresu slovakia@targetexecutivesearch.com

download_attachment download_attachment (286,5 kB)

Kontaktné informácie
Líder v sektore Inštalačnej techniky, zastúpený sp. TARGET Executive Search
Zelená 2
81101 Bratislava

Tel.: 02-54411617
Mail: slovakia@targetexecutivesearch.com
Web: www.targetexecutivesearch.com

Pozícia je obsadzovaná pre zavedenú medzinárodnú spoločnosť v sektore TZB - Inštalačné systémy, ktorá predáva prémiové produkty a riešenia. Spoločnosť posilňuje svoje postavenie na Slovensku. Hľadáme sebavedomého, pozitívneho človeka, ktorý ocení možnosť pracovať s kvalitnými produktami v zavedenej spoločnosti.