Asistent stavbyvedúceho (výstavba úseku R2) - Metrostav DS a.s.

Pracovná pozícia (názov) Asistent stavbyvedúceho (výstavba úseku R2)

- vysokoškolské vzdelanie v obore stavebníctva
- praxe v oblasti stavebníctva výhodou
- ochota cestovať (práca na stavbách po celej SR)
- vodičský preukaz skupiny B
- samostatnosť, rozhodnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť

- prácu na prestížnych stavebných projektoch (výstavba ciest, diaľníc, mostov...)
- zázemie stabilnej spoločnosti
- nad rámec výplatnej pásky u nás dostanete: stravné lístky v hodnote 4,50 Eur, príspevok na dôchodkové poistenie, nadštandardnú lekársku prehliadku, príspevok do DSS

Predpokladaný nástup ASAP
Úvazok Plný úväzok
Lehota pre prihlásenie 30.5.2020
Ponúkaný plat od 1000 Eur/mesiac v závislosti od skúsenosti

Pre projekt výstavby R2 Mýtna - Tomášovce hľadáme šikovného absolventa stavebnej fakulty, ktorý začne na pozícií asistenta stavbyvedúceho.

Náplň práce:
- plánovanie, organizovanie a kontrolovanie vykonávaných prác na stavenisku v súlade so stanoveným rozpočtom a harmonogramom,
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov,
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavania termínov.

Metrostav DS a.s.
Košická 49

Tel.: 0917905124
Mail: andrea.oravcova@metrostavds.sk
Web: http://www.metrostavds.sk/

Naša matka bude mať tento rok 49 rokov. Vyrástla na dynamickú spoločnosť v stavebníctve a je jednou z troch najväčších v Strednej a Východnej Európe. My síce nie sme začiatočníci, ale iba tento rok sme spojili tímy spoločností Metrostav Asfalt a Metrostav D4 (Cestné stavby). Robíme na Slovensku stavby, ktoré budú užívať ďalšie generácie. A robíme ich s hrdosťou a profesionalitou tak, aby sa naša mama za nás nehanbila.
Ak profesionalita, stabilita, dôveryhodnosť a to že držíme dané sľuby sú vlastnosti ktoré sú Vám blízke poďte a pridajte sa do nášho tímu !