Prejsť na obsah

Špecialista pre procesnú bezpečnosť a BOZP - NAFTA a.s.

Pracovná pozícia (názov) Špecialista pre procesnú bezpečnosť a BOZP
Požadujeme

Hľadáme kolegu/kolegyňu, špecialistu/ metodika na procesnú bezpečnosť, ktorý vie analyzovať problémy a navrhovať efektívne riešenia, dokáže metodicky usmerňovať a riadiť riziká v oblasti procesnej bezpečnosti a BOZP, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a vhodne doplní náš dobre fungujúci tím.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?
•Riadenie rizík v oblasti procesnej bezpečnosti a BOZP
•Kontrola pracovísk, rizikové analýzy, identifikácia nebezpečenstiev, návrhy opatrení a ich vyhodnotenie
•Vyšetrovanie incidentov (Root Cause Analysis), implementácia opatrení
•Prevencia pred ZPH
•Proces riadenia zmien (MoC)
•Spolupráca so zahraničnými prevádzkami

Ponúkame

Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Príspevok na dopravu do zamestnania
Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
Sociálne výpomoci
Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
Zamestnanecké pôžičky
Príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
Flexibilný pracovný čas
Možnosť práce z domu - „Home office“
Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Predpokladaný nástup Ihneď, resp. dohodou
Úvazok Plný úväzok
Lehota pre prihlásenie 31.7.2022
Ponúkaný plat od 1 680 EUR/mesiac
Ponúkané bonusy k platu

Základná mesačná mzda je od 1 400 € + variabilná zložka mzdy 20 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností a odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody.

Ďalšie informácie

Požiadavky na kandidáta

Vzdelanie — vysokoškolské vzdelanie
Zameranie — technické (BOZP, procesný/chemický inžinier)

Ďalšie požiadavky
•Znalosť legislatívnych predpisov v oblasti HSE (prioritne bezpečnosť)
•Skúsenosti v oblasti procesnej bezpečnosti výhodou
•Znalosti v sektore oil&gas sú výhodou
•Proaktívne riešenie, zmysel pre detail, systematickosť
•Usilovnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť
•Vodičské oprávnenie skupina B, ochota cestovať
•Nemecký alebo anglický jazyk - pokročilý (min. B2),
•Ovládanie práce s PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)

Kontaktné informácie
NAFTA a.s.
Votrubova 1, P.O.BOX 815 05
815 05 Bratislava 1

Tel.: 02/4024 2622
Mail: kariera@nafta.sk
Web: www.nafta.sk

NAFTA je moderná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania a budovania podzemných zásobníkov zemného plynu na Slovensku a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Skladovacia kapacita systému podzemných zásobníkov zemného plynu, prevádzkovaného spoločnosťou NAFTA, predstavuje v súčasnosti 2,3 mld. metrov kubických.

NAFTA ponúka profesionálne služby, inovatívne produkty a expertízu v jednom z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich odvetví priamo v srdci Európy. Kombinácia priaznivých geologických podmienok a výhodnej polohy zásobníkov spoločnosti NAFTA v blízkosti tranzitného systému zásobujúceho západných a južných susedov Slovenska, vytvárajú predpoklady pre vznik jedného z kľúčových uzloveurópskej plynárenskej siete.

Ďaľšie pracovné ponuky tohoto zamestnávateľa