Prejsť na obsah

Projektový špecialista/ Programátor C# - PAY s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) Projektový špecialista/ Programátor C#
Požadujeme

Koho hľadáme?
Pre nemeckú spoločnosť, ktorá spoločnosť sa venuje vývoju a predaju progresívnych ERP systémov, víťazom „Best technology“ v kategórii sériovej aj zákazkovej výroby, oceňovaná veľmi v Nemecku, hľadáme:
Komunikatívneho kolegu/ kolegyňu, ktorý vie pohotovo reagovať na podnety zákazníkov, vie sa vynájsť a zložité veci vie povedať jednoduchou rečou.
Programátora C# s dobrým analytickým myslením. Okrem C# budeš pracovať aj Sybase SQL a je možné, že sa stretneš aj s Powerbuilderom.
Hľadáme samostatného a pro-aktívneho človeka, ktorý je viac komunikátor ako programátor, je pro- zákaznícky orientovaný a teší ho, keď prinesie zákazníkovi jedinečné riešenie.
Takého, ktorý rozumie ekonomickým pojmom ako je faktúra, dodací list, sklad a podobne. Naše ERP systémy ponúkajú veľa úspor v riadení firiem a toto sú pojmy, s ktorými sa budeš často stretávať.
Hľadáme kolegu, ktorý ovláda anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (B2). Znalosť jazyka budeš používať denne pri komunikácii s našimi zákazníkmi.

Ponúkame

Čo budeš robiť?
Celkovo je nás v office 7 kolegov. Kombinujeme prácu v office a z domu. Je len na Tebe, ako často sa rozhodneš tráviť s nami v office čas.
Budeš sa starať o viacerých zákazníkov, ktorí prejavili záujem o naše ERP systémy. Našimi zákazníkmi sú spoločnosti nielen zo Slovenska, ale aj Čiech, Maďarska či Rakúska.
Tvojou úlohou bude poskytovať týmto zákazníkom nielen podporu pred samotnou implementáciou ERP do ich spoločnosti, ale aj počas používania našich systémov u nich.
Tým, že budeš so zákazníkom v denno- dennom kontakte, budeš poznať jeho potreby a na základe toho budeš navrhovať riešenia a programovať do ERP systémov jeho požiadavky. (50% to bude o komunikácii so zákazníkom, 50% to bude programovanie).
Pri programovaní budeš robiť frontend aj backend. Budeš využívať Sybase SQL a tiež Powerbuilder. (nemusíš byť vo všetkom macher, čo nebudeš vedieť, naučíme Ťa).
Ak bude zákazník potrebovať preškoliť svojich zamestnancov na používanie ERP systému, bude to tiež Tvoja úloha.
Čo ponúkame?
Školenia v cudzine.
Čaka Ťa u nás obrovský vedomostný aj osobný rast- chceme Ťa veľa naučiť, aby si sa stal špičkovým konzultantom.
Ponúkame TOP produkt a možnosť vidieť veci komplexne.
Náš tím tvoria fajn kolegovia a veríme, že sa s nami budeš cítiť dobre.

Predpokladaný nástup dohodou
Úvazok plný, TPP
Lehota pre prihlásenie 30.3.2023
Ponúkaný plat od 2000 a viac
Ponúkané bonusy k platu

odmena 10% z nim vyfakturovanych sluzieb nad ramec zakladu

Ďalšie informácie
download_attachment download_attachment (138,73 kB)

Kontaktné informácie
PAY s.r.o.
Veľká Okružná 43
01001 Žilina

Tel.: 0911281110
Mail: z.szaraz@ynak.sk
Web: www.ynak.sk

Sme personálka, pracujeme "ynak", sme transparentní a všetko komunikujeme načas, otvorene a úprimne.