Prejsť na obsah

Absolvenský program Growww - Slovnaft a.s.

Pracovná pozícia (názov) Absolvenský program Growww
Požadujeme

ČO JE TO GROWWW?
Growww je atraktívny ročný program určený pre čerstvé absolventky a absolventov magisterského, inžinierskeho a doktorandského štúdia, ktorí majú záujem stať sa súčasťou jednej z najmodernejších spoločností v oblasti rafinérsko-petrochemickej výroby v strednej a východnej Európe.

Ponúkame

Zaujímavú prácu na plný úväzok a adekvátne ohodnotenie. Ako Growwwáčka alebo Growwwák získaš k platu ešte aj pestrú ponuku odmien a benefitov. Vieme, že po ukončení vysokoškolského štúdia je zaradenie sa do pracovného života o niečo náročnejšie. Pridelíme ti preto mentora alebo mentorku, ktorí ťa všetko naučia a počas programu ti budú neustále k dispozícii.
Program Growww sme spustili pred osemnástimi rokmi a pre mnoho našich manažérok a manažérov bol začiatkom ich kariérnej dráhy. Naštartuj aj ty svoju kariéru v Slovnafte s Growww!

Predpokladaný nástup 1.9.2023
Úvazok plný
Lehota pre prihlásenie 30.6.2023
Ponúkaný plat 1500eur
Ponúkané bonusy k platu

• Na začiatku svojho Growwwáckeho roka dostaneš všetko čo potrebuješ, stretneš svojho mentora alebo mentorku a spoznáš spoločnosť.
• Zúčastníš sa podujatia s názvom Onboarding Day. Je to skvelá príležitosť spoznať ostatné Growwwáčky a Growwwákov a navyše tu stretneš osobnosti z top manažmentu Skupiny MOL. Zaujíma ťa, ako to tam vyzeralo minulý rok? Pozri si video.
• Počas roka sa budeš môcť zúčastňovať rôznych tréningov online aj naživo, ktoré ti pomôžu vylepšiť odborné schopnosti a rozvinúť osobný potenciál.
• Dostaneš sa aj do výrobnej zóny a spolu s ostatnými ľuďmi z programu Growww sa pôjdete pozrieť na vybrané prevádzky.
• Počas roka budeš v malých tímoch spolupracovať s ostatnými na konkrétnom projekte v rámci Team Task Competition.
• Naším cieľom je nájsť výnimočné talenty, preto najlepším účastníčkam a účastníkom projektu ponúkneme trvalý pracovný pomer.

Ďalšie informácie

Prihlásiť sa môžeš tu: https://slovnaft.sk/sk/kariera/pre-studentov-a-absolventov/vysoke-skoly/growww/
Profesia: Absolventi, Pozor,... - SLOVNAFT, a.s. | PROFESIA.SK


Kontaktné informácie
Slovnaft a.s.
Vlčie hrdlo 1
824 12 Bratislava

Tel.: +421 901 729 400
Mail: jana.pulikhrehova@slovnaft.sk
Web: www.slovnaft.sk

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave, je rafinérsko-petrochemická spoločnosť s ročným spracovaním 5, 5 - 6 miliónov ton ropy. Spoločnosť okrem výroby, skladovania, distribúcie a veľkoobchodného predaja výrobkov z ropy disponuje najväčšou maloobchodnou sieťou na Slovensku - čo je viac ako 200 značkových čerpacích staníc v charakteristickej žlto - čiernej farbe.

Od roku 2004 je SLOVNAFT,  a.s., súčasťou najvýznamnejšej stredoeurópskej integrovanej ropnej skupiny - Skupiny MOL (viac na www.molgroup.hu).