Business Developer TZB pre spoločnosť BOSCH - TARGET Executive Search

Pracovná pozícia (názov) Business Developer TZB pre spoločnosť BOSCH

Spoločnosť rozširuje svoj obchodný tím v oblasti termotechniky a hľadá Business Developera pre tepelné čerpadlá, ktorý bude hlavným kontaktom pre technickú podporu partnerov v rámci celého Slovenska. Okrem technického a produktového poradenstva bude mať tiež na starosti identifikáciu nových obchodných príležitostí a aktívny rozvoj obchodu. Hľadáme zákaznícky orientovaného človeka, ktorý má technické zázemie + vzdelanie v sektore TZB (HVAC) a zároveň záujem sa venovať aktívnemu predaju a technickému poradenstvu v segmente termotechniky.

Náplň práce:
•identifikácia nových obchodných príležitostí
•systematická starostlivosť o obchodných partnerov: predovšetkým špecializované TZB veľkoobchody a montážne firmy v rámci celého Slovenska
•technická podpora pri obchodných jednaniach u existujúcich zákazníkov
•technické a produktové poradenstvo novým zákazníkom a konečným užívateľom
•aktívna spolupráca pri organizácií prezentácií produktov a školení obchodných partnerov
•pravidelný reporting

Požiadavky:
•VŠ vzdelanie – TZB, prípadne iné zameranie a zodpovedajúca prax v sektore TZB
•Prax v oblasti technického poradenstva alebo predaja v oblasti TZB; môže byť aj absolvent, ktorý pracoval v tejto oblasti popri škole a má záujem o obchodno-technickú kariéru v sektore termotechniky v renomovanej spoločnosti Bosch
•Technické znalosti z oblasti vykurovacej techniky a TZB
•komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
•technické myslenie
•schopnosť získať si obchodných partnerov a rozvíjať dlhodobé vzťahy na profesionálnej úrovni
•znalosť anglického jazyka aspoň na komunikatívnej úrovni za účelom školení je výhodou

•Pravidelné produktové školenia
•Dlhodobú perspektívu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s priateľským prostredím
•Spoločnosť má zázemie vrátane školiaceho strediska v Bratislave

Predpokladaný nástup Dohodou
Úvazok Plný úväzok
Lehota pre prihlásenie 27.10.2021
Ponúkaný plat od 1600 EUR(fix)
Ponúkané bonusy k platu

Mesačná základná mzda od 1600 EUR + variabilná zložka mzdy + ročný bonus. Náš klient ponúka atraktívne ohodnotenie, ktoré bude závisieť od skúseností a seniority vybraného kandidáta.

download_attachment download_attachment (292,5 kB)

TARGET Executive Search
Ventúrska 14
81101 Bratislava

Mail: slovakia@targetexecutivesearch.com

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuning" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Outplacement
• Competition monitoring for management potential

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v 7 krajinách strednej a východnej Európy: konkrétne v Slovenskej a Českej republike, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku a v Bulharsku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť regionálnych partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.