Študentský asistent pre digitálny marketing - XRAY-LAB Slovensko k.s.

Pracovná pozícia (názov) Študentský asistent pre digitálny marketing

Zhrnutie pracovného miesta:
• Do nášho dynamického tímu na Slovensku hľadáme motivovaného a talentovaného študentského asistenta pre digitálny marketing.
• Ideálny kandidát bude študent, ktorý v súčasnosti študuje v odbore marketing, komunikácia alebo v príbuznom odbore a bude plynule ovládať nemecký, slovenský a anglický jazyk.
• Ide o hybridnú pozíciu, ktorá ponúka kombináciu práce na diaľku a priamo na pracovisku, čo poskytuje flexibilitu a zároveň umožňuje získať cenné reálne skúsenosti v oblasti digitálneho marketingu.

Kľúčové zodpovednosti:
Tvorba a správa obsahu:
• Pomáhať pri vytváraní, editovaní a publikovaní pútavého obsahu na rôznych digitálnych platformách vrátane sociálnych médií, blogov a e-mailových kampaní.
• Podpora pri tvorbe marketingových materiálov a prezentácií s využitím produktov MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Správa sociálnych médií:
• Pomoc pri správe účtov na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, LinkedIn atď.) prostredníctvom plánovania príspevkov, monitorovania zapojenia a odpovedania na komentáre/správy.
• Analyzujte výkonnosť sociálnych médií a pripravujte správy s poznatkami a odporúčaniami.

Prieskum a analýza trhu:
• Vykonajte prieskum trhu s cieľom identifikovať trendy, konkurentov a príležitosti v digitálnom priestore.
• Pomáhať pri zostavovaní a analýze údajov na meranie účinnosti marketingových kampaní.
• Znalosť produktov MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).
• Dobré písomné a verbálne komunikačné zručnosti.
• Znalosť zásad digitálneho marketingu a platforiem sociálnych médií.
• Znalosť osvedčených postupov SEO je výhodou.

Skúsenosti:
Predchádzajúce skúsenosti s praxou alebo prácou na čiastočný úväzok v oblasti marketingu sú výhodné, ale nie sú povinné.

Výhody:
• Získajte praktické skúsenosti v oblasti digitálneho marketingu v hybridnom pracovnom prostredí.
• Flexibilný pracovný čas, ktorý sa prispôsobí vášmu študijnému rozvrhu.
• Príležitosť pracovať v multikultúrnom tíme a zlepšiť si jazykové znalosti.
• Možnosť kariérneho rastu a príležitostí na plný úväzok po ukončení štúdia.

Predpokladaný nástup dohoda
Úvazok čiastočný úväzok
Lehota pre prihlásenie asap
Ponúkaný plat dohoda

Proces podávania žiadostí:
Záujemcovia by mali predložiť svoj životopis, motivačný list s podrobnými informáciami o svojom záujme o túto pozíciu a všetky relevantné pracovné vzorky alebo portfóliá. Prihlášky môžete posielať na adresu carreer@xray-lab.com

Tešíme sa na vašu žiadosť a diskusiu o tom, ako môžete prispieť do nášho marketingového tímu!

XRAY-LAB Slovensko k.s.
Cementárska 15
900 31 Stupava

Tel.: 02/65456604
Mail: hartmut.schneider@xray-lab.com

XRAY-LAB Slovesko k.s. ako globálny vlastník a poskytovateľ testovacích systémov a služieb v oblasti kvality ponúka svojim zákazníkom kompetentné riešenia a koncepty v oblasti nedeštruktívneho testovania so zameraním na počítačovú tomografiu.

Základom nášho úspechu sú rýchle reakčné časy, vysokokvalifikovaní zamestnanci a vysoká miera flexibility.

Naša špeciálna konštrukcia strojov a vývoj softvéru zaručujú našim zákazníkom riešenia šité na mieru ich požiadavkám.