7. národní konference transferu

Streda, 15. máj 2019 - Štvrtok, 16. máj 2019

Dátum konania: 15. 5. 2019 – 16. 5. 2019 (9.00 – 16.00 hod.)

Organizátor: Centrum pro přenos poznatků a technologií, Univerzita Karlova

Charles University Innovations Prague s.r.o.

7. národní konference transferu“ s podtitulom „Znalosti – Technologie – Spin-off“  sa bude zaoberať otázkami, ako napríklad:

• Aký je rozdiel medzi transferom technológií a transferom znalostí?
  • Ako preniesť nehmotné znalosti v oblasti spoločenských a humanitných vied do spoločnosti?
  • Ako formálne ošetriť transfer znalostí?

Súčasťou konferencie je aj 2. ročník interaktívneho inovatívneho veľtrhu „Via Carolina“, ktorý predstaví nové projekty z oblasti prírodných, lekárskych a humanitných vied z Karlovej Univerzity v Prahe. K dispozícii budú ukážky úspešných produktov, ktoré vzišli z Karlovej Univerzity. Súčasťou programu bude i priestor pre networking medzi spoločnosťami, zástupcami výskumných tímov a manažérmi transferu technológií. Veľtrh sa uskutoční v multifunkčnom priestore Kina Dlabačov, Bělohorská 24, Praha 6.

REGISTRÁCIA:  elektronická registrácia
ÚČASTNÍCKY POPLATOK (2 dni):  2 990 Kč bez DPH

Karina Uherková
Karina.Uherkova@ruk.cuni.cz

Podrobné informácie o podujatí nájdete na webstránke konferencie - TU.

Miesto konania: Orea Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6