Prejsť na obsah

Back 2 Business – Virtual B2B Auto Expo

Pondelok, 29. jún 2020 - Piatok, 17. júl 2020

Veľvyslanectva USA v Bratislave ponúka ZADARMO virtuálne stretnutia s výrobcami automobilov v USA a dodávateľmi automobilového priemyslu v USA. Eventtia (zabezpečená online platforma na vytváranie vhodných stretnutí) umožní naplánovať prioritné stretnutia B2B počas vzájomne dohodnutých, vopred stanovených časov.

Cieľ virtuálnych stretnutí je jednoduchý – vytvoriť dynamické rozhovory a identifikovať sľubných medzinárodných partnerov a tak pomôcť naštartovať globálny automobilový priemysel a pomôcť dodávateľom dostať sa späť do hry.

107 našich kancelárií v USA, tzv. U.S. Export Assistance Centers spolu s globálnymi priemyselnými partnermi a organizátormi medzinárodných obchodných výstav v súčasnosti pozýva najlepšie americké spoločnosti s ich výrobkami na túto udalosť. Registrácia a aktivácia profilu na platforme Eventtia poskytne možnosť identifikovať presné záujmové skupiny ako aj pokyny, ktroré Vás prevedú procesom „žiadosť o stretnutie“ a „prijatie schôdzky“. Kapacity sú obmedzené, v prípade záujmu sa prosím treba registrovať čo najskôr.

Veľvyslanectvo v Bratislave sa tak pripája k projektu, ktorého sa zúčastnia štáty a preverené firmy z USA, Belgicka, Brazílie, Kanady, Číny, Kostariky, Salvádoru, Guatemaly, Hondurasu, Indie, Talianska, Japonska, Nového Zélandu, Nigérie, severských krajín, Panamy, Peru, Poľska, Portugalska, Rumunska, Saudskej Arábie, Južnej Afriky, Turecka a Ukrajiny.