Prejsť na obsah

BIM Workshop & EXPO 2018

Piatok, 13. apríl 2018 - Piatok, 13. apríl 2018

Dňa 13. apríla 2018 sa na Stavebnej fakulte STU v Bratislave uskutoční BIM Workshop & EXPO 2018, ktorý pre Vás pripravila BIM asociácia Slovensko, Stavebná fakulta STUBA a Vydavateľstvo Eurostav v spolupráci s odbornými partnermi. Sprievodným podujatím je súťaž pre VŠ študentov – BIM Challenge. Cieľom podujatia je popularizácia BIM problematiky a prezentácia dostupných riešení a produktov, ktoré sú dostupné na Slovensku.

Dovoľte mi, aby som Vás v mene organizačného výboru srdečne pozval na toto jedinečné podujatie. Tento ročník sme zaradili aj BIM EXPO zónu, ktorá Vám pomôže zorientovať sa vo svete informačných technológií v stavebníctve a dostupných BIM riešení a nástrojov. Tento rok sa predstaví až 23 vystavovateľov!

Nosnou časťou je BIM WORKSHOP – séria odborných prednášok, ktoré Vám poskytnú rôzne perspektívy na problematiku informačného modelovania stavieb. Všetko samozrejme s praktickými ukážkami od TOP odborníkov z praxe. Tento ročník je na program veľmi bohatý a rozmanitý. Spolu sa predstaví až 11 prednášajúcich z rôznych oblastí. Registrujte sa na podujatie čím skôr. Vstup je bezplatný, miesto je však limitované a rezervácia je nutná.

Počas celého podujatia je zabezpečené občerstvenie a na záver je pre registrovaných účastníkov v rámci Networkingu zabezpečený chutný obed. V prípade otázok môžete kontaktovať organizátora emailom – funtik@bimas.sk

Registrácia je dostupná na stránke https://www.bimas.sk/workshop

PROGRAM

08:00 – 14:00

BIM CHALLENGE – B311

09:00 – 13:00

BIM WORKSHOP – B319

13:00 – 14:00

BUSINESS LUNCH - NETWORKING

08:30 – 14:00

BIM EXPO – B316

14:00 – 15:00

PRACOVNÁ BURZA PRE ŠTUDENTOV VŠ – B319

17:00 – 18:00

VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV SÚŤAŽE

BIM WORKSHOP

Séria krátkych odborných – nekomerčných prednášok, ktorá poskytne rôzne perspektívy na problematiku informačného modelovania stavieb v praxi. Praktické ukážky konkrétnych riešení od TOP odborníkov z praxe. Účasť pre záujemcov je na základe registrácie bezplatná. Aktuálny program prednášok a registráciu nájdete TU.

BIM EXPO

Cieľom výstavy je prezentácia riešení a produktov, ktoré sú dostupné na Slovensku. Výstavný priestor úzko prepojený s Workshopom, čo umožní návštevníkom využiť čas popri prednáškach a  nerušene sa informovať u jednotlivých vystavovateľov. Miestnosť je oddelená mobilnou interiérovou stenou od miestnosti, v ktorej bude Workshop. Účastníci majú vstup zdarma a nie je nutné sa registrovať.

BIM CHALLENGE

Súťaž zručnosti pre vysokoškolských študentov sa zameriava nielen na rýchlosť, akou dokážu študenti modelovať v BIM prostredí, ale najmä na konzistenciu modelu a kvalitu požadovaných výstupov. Výsledky hodnotí nezávislá odborná komisia a výhercovia získajú veľmi zaujímavé vecné ceny.

PRACOVNÁ BURZA

Prezentácia vybraných partnerov – firiem, ktorí majú záujem zamestnať tých najlepších absolventov, ktorí sa venujú informačnému modelovaniu stavieb. Krátka informácia o pôsobení a zameraní firmy s oslovením študentov – súťažiacich na celoslovenskom finále BIM CHALLENGE.

Ďalšie informácie.