Prejsť na obsah

Elektromobilita - budúcnosť Slovenska?

Utorok, 5. apríl 2022 - Utorok, 5. apríl 2022

InoBat Battery Academy, v spolupráci s FCHPT a FEI STU, Vás srdečne pozýva na podujatie “Elektromobilita – budúcnosť Slovenska?”, ktoré sa uskutoční v utorok 5.4.2022 o 14:00 v miestnosti CH16, STU FCHPT (Radlinského 2101/9, 812 37 Staré Mesto, Bratislava). O transformácií automobilového priemyslu a vzdelávania v časoch alternatívnych pohonov Vám porozprávajú zástupcovia akademickej ako aj biznisovej sféry.

Spíkri predstavia čím ich organizácie prispievajú k transformácií dopravy a prečo to je dôležité. Spravia tak počas moderovanej panelovej diskusie, v rámci ktorej ozrejmia aktuálne svetové trendy, ako k ním pristupujú, respektíve aké vidia možnosti z pohľadu zapojenia študentov. Súčasťou podujatia je aj kvíz (s odmenou), moderované Q&A, priestor bude aj na neformálnu diskusiu s vystupujúcimi.

Podujatie je určené pre študentov a mladých profesionálov, ktorý sa chcú dozvedieť viac o príležitostiach zo sveta batériových a vodíkových technológií na Slovensku. Ak vás uvedené zaujalo, prosím zaregistrujte sa.

Fyzické podujatie sa bude konať v režime, ktorý je v súlade s aktuálne platnými opatreniami v súvislosti s koronavírusom.

POZOR: Účasť nie je možná bez predošlej registrácie.

Tešíme sa na Vás.

InoBat Battery Academy