Prejsť na obsah

Info Session Professional MBA Automotive Industry

Štvrtok, 12. máj 2016 - Štvrtok, 12. máj 2016

Pre všetkých tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o štúdiu Profesionálne Master of Business Administration automobilového priemyslu pripravujeme dňa 12 . mája 2016 (štvrtok) o 16.00 informačné stretnutie (Info Session) na Strojníckej fakulte STU (Nám. slobody 17, Bratislava, 2 posch., č. dverí 201). Stretnutie je určené pre potencionálnych záujemcov a ich zamestnávateľov. Bude prediskutovaný ako obsah, tak aj organizácia štúdia.

Garant štúdia a akademický riaditeľ programu na STU Doc. Ing. Ján Lešinský, CSc. zodpovie na prípadné otázky. Účasť je voľná a nezáväzná. Príďte sa dozvedieť viac o uplatnení Vášho profesijného a osobnostného potenciálu pre kariérny rast v dynamickom odvetví automobilového priemyslu prostredníctvom programu MBA!

Štúdium je dvojročné (základné informácie v slovenčine je možné nájsť na http://automotive.stuba.sk/). Štúdium sa otvára ôsmy krát v októbri 2016 a termín podania prihlášky (apply now) je 1. júl 2016.

Jazyk stretnutia je angličtina a slovenčina. V prípade záujmu prosíme o nezáväznú registráciu zaslaním e-mailu na automotive@stuba.sk alebo telefonicky na čísle 0917 669 548.