Prejsť na obsah

Konferencia BOZP 2024

Utorok, 12. marec 2024 - Streda, 13. marec 2024

Aké výzvy nás čakajú v oblasti BOZP v najbližších rokoch? V dňoch 12. – 13. marca 2024 sa na Štrbskom Plese bude konať prestížna konferencia Školský zákon od Poradcu podnikateľa. Prinesie vám inšpirácie a riešenia, ako čeliť BOZP od najväčších odborníkov a firiem z rôznych odvetví podnikania.

Medzi prednášajúcimi vystúpi Stanislav Krajňák z Národného inšpektorátu práce a ďalší poprední experti, ktorí sa špecializujú na bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci alebo počas svojho pôsobenia sa priamo podieľali na tvorbe súvisiacej legislatívy. Budeme s nimi viesť rozsiahle panelové diskusie o výzvach, kontrolách, sankciách a prešetrovaní úrazov na Slovensku. Súčasne si predstavíme legislatívne novinky, ku ktorým dochádza v preškoľovaní, trestnej zodpovednosti a odškodňovaní.

PP konferencia je určená pre zamestnávateľov, bezpečnostných manažérov, HR manažérov, personalistov, právne odvetvie, komerčné firmy, študentov, verejnú správu a ostatnú verejnosť, ktorá sa zaoberá problematikou BOZP.

Spoločne môžeme dosiahnuť pozitívne zmeny v oblasti BOZP a táto konferencia nám poskytne všetky nástroje a znalosti, ktoré na to potrebujeme.

Informácie a predaj vstupeniek:
+421 41 70 53 888
sluzby@profivzdelavanie.sk