LinkedIn: sieť, na ktorej by ste mali byť

Pondelok, 29. január 2024 - Pondelok, 29. január 2024

Cieľom seminára s lektorom Martinom Foltinom je ukázať silu LinkedInu a motivovať k jeho využívaniu na profesionálnu i osobnú prezentáciu.

Diskutované budú nasledovné témy:

• Optimalizácia osobného profilu a životopisu: Ako si vytvoriť a udržiavať silný digitálny životopis na LinkedIn, ktorý bude prínosný nielen pre vás, ale ocení ho aj HR komunita.
  • Budovanie osobnej značky: Stratégie na pravidelné zverejňovanie vašich názorov, postrehov a dosiahnutých úspechov, ktoré vám pomôžu stať sa viditeľným a rešpektovaným v očiach profesionálnej komunity.
  • Rozširovanie siete relevantných kontaktov: Ako identifikovať a spojiť sa s ľuďmi, ktorí sú kľúčoví pre váš kariérny rast a ako ich udržať aktívnych a zapojených.
  • Efektívne zdieľanie obsahu: Naučíme sa techniky a tipy na tvorbu a publikovanie obsahu, ktorý pritiahne pozornosť, vzbudí záujem a pridá hodnotu vašej profesionálnej sieti. Po seminári budete mať predstavu ako začleniť LinkedIn do vašej každodennej praxe a aby ste sa stali aktívnym a viditeľným členom tejto siete.

29. 1. 2024 (pondelok), 10:00 - 11:00

Online | Zadarmo