Obsahová stratégia v B2B online marketingu

Streda, 5. máj 2021 - Streda, 5. máj 2021

Lektor: Juraj Sasko
Termín: 5. 5. 2021 od 17:00 hod. do cca 18:30 hod.
Miesto: Facebook Univerzitný technologický inkubátor STU InQb

Na live streame sa bude Juraj Sasko z Visibility venovať týmto bodom:
- Prečo vôbec B2B marketing?
- Prečo je v B2B marketingu najdôležitejší obsah?
- Aký je rozdiel v persónach medzi B2B a B2C aktivitami?
- Tipy a rady pre obsahové aktivity v B2B segmente.

Chcem dostať pripomienku pred podujatím.

O Jurajovi Saskovi
Juraj začal s online marketingom počas štúdia na Coventry University vo Veľkej Británii, odkiaľ sa dostal na pracovnú stáž do Španielska a následne do O2 na Slovensku. V roku 2009 založil agentúru Visibility, z ktorej sa postupne stala full servis digitálna agentúra s viac ako 70 pracovníkmi v dvoch krajinách. VISIBILITY je zakladajúcim členom ADMA, kde Juraj pôsobil dlhé roky na pozícii Podpredsedu správnej rady. Okrem toho pôsobil ako externý lektor Google na Slovensku a v ČR, bol prezidentom neziskovej organizácie JCI pre Slovensko aj členom združenia Mladých podnikateľov Slovenska. Aktívne sa zúčastňuje na vzdelávacích podujatiach, konferenciách a píše do odborných časopisov na rôzne témy z oblasti online marketingu. Ako prvý v Československu spracoval tému online reputačného manažmentu v dizertačnej práci MBA na LIGS University v Prahe.