Odborná konferencia Rozpočtovanie v stavebníctve

Utorok, 6. február 2024 - Utorok, 6. február 2024

Stavebná fakulta STU v Bratislave, Katedra technológie stavieb Vás v spolupráci so spoločnosťou KROS a. s. pozýva na odbornú konferenciu Rozpočtovanie v stavebníctve 2024. Nepremeškajte svoju príležitosť zúčastniť sa jedinečnej konferencie o témach, ktoré spájajú všetkých účastníkov stavebného procesu na neutrálnej akademickej pôde. Získajte odpovede na otázky, ktoré zaujímajú rozpočtárov, znalcov, architektov, projektantov aj realizačné firmy.

Odborná konferencia sa uskutoční v utorok 6. februára 2024 v priestoroch našej fakulty a trvá celý deň. Zaregistrujte sa na konferenciu čo najskôr a dozviete sa toho ešte oveľa viac!

Registrácia na konferenciu

Záštitu nad podujatím prevzala Slovenská komora stavebných inžinierovZväz stavebných podnikateľov Slovenska. Tešíme sa na stretnutie s Vami na pôde Stavebnej fakulty STU v Bratislave!

Text: Katedra technológie stavieb SvF

Odborná konferencia Rozpočtovanie v stavebníctve 2024