Prejsť na obsah

Prednáška Makino Europe

Pondelok, 27. november 2023 - Pondelok, 27. november 2023

Pozývame vás na prezentáciu spoločnosti Makino Europe a prednášku ich technického riaditeľa pána Shinichi Inoue, ktorý sa s vami podelí o svoj pohľad na priemysel obrábacích strojov.

Termín prednášky je 27.11. o 10:00 v miestnosti S4.

Dozviete sa viac o obchodných stratégiách a inováciách v tomto odvetví. Pán Inoue predstaví svoj názor na výrobnú flexibilitu výrobných uzlov v budúcnosti.

Pán Shinichi Inoue získal v roku 1992 titul M.E. na univerzite Hokkaido v Japonsku. Na začiatku svojej pracovnej kariéry pôsobil v oblasti výskumu a vývoja frézovacích strojov v spoločnosti Makino Milling Machine Co., Ltd.

Následne sa stal riaditeľom divízie frézovacích strojov.  Neskôr sa zaoberal vývojom vretien MAG, ktoré patria k najlepším riešeniam pre letecký trh.  Viac o technológiách spoločnosti Makino a ich vývoji sa dozviete viac počas prednášky tohto jedinečného významného odborníka a manažéra.

Pán Shinichi Inou sa v roku 2014 stal riaditeľom divízie výskumu a vývoja a v roku 2015 aj divízie predaja. V období rokov 2016 -2022 pôsobil vo funkcii generálneho riaditeľa skupiny Makino. Od roku 2022 pracuje pán Inoue na pozícii technického riaditeľa spoločnosti Makino Europe.

Tešíme sa na vás.