Prejsť na obsah

SENSOR + TEST 2021: Reálny, virtuálny aj hybridný

Utorok, 4. máj 2021 - Štvrtok, 6. máj 2021

„Aj keď sa odborníci nesmeli stretnúť na sústredenej výmene na najdôležitejšom svetovom priemyselnom veľtrhu senzorových a meracích technológií v tomto roku, SENSOR + TEST je stále popredným veľtrhom v tomto odbore,“ hovorí Holger Bödeker, výkonný riaditeľ spoločnosti AMA Service. Jeho tím už teraz plánuje ďalšie podujatie, ktoré sa uskutoční od 4. do 6. mája 2021 pre vystavovateľov a návštevníkov na výstavisku v Norimbergu. Okrem toho sa SENSOR + TEST môže pochváliť hybridnými konfiguráciami a novou digitálnou oblasťou.

Program by mal byť opäť nabitý. Špeciálna téma plánovaná na rok 2020 Senzorová a meracia technológia na monitorovanie stavu bude predstavená v roku 2021. Organizátor a výbor vystavovateľov to schválili, pretože špeciálne fórum bolo už minulý rok prijaté s veľkým záujmom.

Druhým vrcholom je prítomnosť a digitálna premiéra medzinárodnej konferencie SMSI – Sensor and Measurement Science International Conference, ktorá má otvoriť svoje brány deň pred samotným veľtrhom. Jej súčasťou bude aj odovzdanie ceny AMA Innovation Award.

A čo znamená nadpis tohto článku?

Reálne: Vystavovatelia a návštevníci môžu udržiavať nevyhnutný osobný kontakt na výstavisku.

Virtuálne: Organizátori sprístupnili celoročnú nepretržitú digitálnu komunikáciu medzi vystavovateľmi a návštevníkmi, ktorá sa začala v roku 2020.

Hybridne: Táto funkcia umožňuje všetkým účastníkom veľtrhu prítomným na mieste alebo digitálne prostredníctvom internetu komunikovať s každým z nich.

Pokroky v digitálnej oblasti

Vystavovatelia budú profitovať z nového formátu SENSOR + TEST. Jednoduchou rezerváciou stánku sa automaticky zúčastnia na digitálnom veľtrhu. Výhodou je, že návštevníci v Norimbergu aj digitálni účastníci môžu byť z celého sveta. Navyše ich „digitálny stánok“ bude do konca roku 2021 neustále k dispozícii.

www.sensor-test.de