Prejsť na obsah

SlovakiaTech Fórum - Expo 2024

Utorok, 24. september 2024 - Streda, 25. september 2024
6. ročník najväčšej technologickej konferencie na Slovensku!
Vstup je bezplatný, podmienkou je iba registrácia na webstránke, ktorá sa spustí začiatkom júla.
SlovakiaTech Fórum - Expo 2024, Košice

 

SLOVAKIATECH FORUM - EXPO KOŠICE 2024 sa tento rok chce sústrediť na predstavenie týchto základných tém:

  1. CarTech (elektrické a autonómne vozidlá, prepojené vozidlá a dátová transformácia, bezpečnostné systémy, infraštruktúra pre inteligentnú dopravu, nové trendy v mobilite a automobilovej doprave)
  2. HomeTech (smart systémy pre riadenie energie v domácnostiach, umelá inteligencia v domácnostiach, prelínanie fyzických a digitálnych svetov, inovácie pre zdravie a pohodu v domácnostiach, bezpečná domácnosť s IoT)
  3. ClimateTech (technológie obnoviteľných zdrojov energie, inovácie v udržateľnej poľnohospodárskej technike, energetická efektívnosť a inteligentné siete, inovácie v zachytávaní a skladovaní uhlíka, udržateľné vodné hospodárstvo)
  4. DigiTech (trendy a výzvy v kybernetickej bezpečnosti, umelá inteligencia v biznise, FinTech a platformové inžinierstvo, digitálne zručnosti budúcnosti a vzdelávanie, kvantové technológie a ich perspektíva)

K sprievodným podujatiam SlovakiaTech 2024 bude patriť aj výstavná časť EXPO - Expozícia TUKE Technickej univerzity v Košiciach; Expozícia UPJŠ Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach; expozície slovenských inovatívnych a technologických firiem, Hackathon, VIP networking party (24.9.2024), novinky v oblasti startupov, workshopy a ďalšie sprievodné aktivity.

Hovoria mu „krstný otec elektromobility“ a v septembri príde do Košíc. Ikonický Andy Palmer otvorí 6. ročník SlovakiaTechu, ktorý bude venovaný budúcnosti mobility, smart domácnosti a udržateľným technológiám.


Všetky aktuálne informácie nájdete na www.slovakiatech.sk