Prejsť na obsah

SMART MANUFACTURING - online konferencia

Štvrtok, 18. február 2021 - Piatok, 19. február 2021
Pripravte svoju spoločnosť na výzvy zajtrajška. Zúčastnite sa jedinečného podujatia, organizovaného spoločnosťou BALLUFF, kde sa naučíte, ako rýchlo a efektívne implementovať priemyselnú automatizáciu a technológie Priemyslu 4.0, ktoré vašu spoločnosť pripravia na výzvy reality.

 

Inteligentná výroba je taká, ktorá využíva všetky výhody zdrojov, zaisťuje kontinuitu výroby a neustále zbiera údaje, ktoré sú základom pre potreby riadenia a predpovedania.

  • Je možné upraviť prevádzkové výrobné linky tak, aby boli inteligentnejšie?
  • Ako môže technológia pomôcť monitorovať podmienky, optimalizovať procesy a zlepšovať sieťovú komunikáciu s cieľom dosiahnuť maximálnu efektivitu výroby?
  • Pomôžu vám investície do inovácií zostať konkurencieschopnými a zvýšiť efektivitu vašej spoločnosti? A je čas urobiť také zmeny?

Na tieto a mnohé ďalšie otázky týkajúce sa možnosti implementácie riešení v oblasti priemyselnej automatizácie dostanete odpovede počas dvojdňovej online konferencie.

Navštívte platformu BALLUFF a prezrite si materiály. V dňoch 18. až 19. februára nájdete prípadové štúdie a prezentácie, využite bezplatné technické a dizajnérske konzultácie online alebo si dohodnite stretnutie vo vašej spoločnosti.

Viac informácií o podujatí

www.balluff.sk