Prejsť na obsah

Začni cloudom, nerieš železo - Microsoft 365

Utorok, 26. január 2021 - Utorok, 26. január 2021

Lektor: Vladislav Ňaňko
Termín: 26.1.2021 od 18:00 - 19:30 hod. 
Miesto: Facebook Univerzitný technologický inkubátor STU InQb

Každodenne využívaš riešenia Office 365 od Microsoftu? Keď potrebuješ písať - zapneš Word, edituješ tabuľky - otvoríš Excel, posielaš email - použiješ Outlook, máš videomeeting - zavoláš cez Teams . Ale vieš tieto nástroje používať naozaj efektívne? Množstvo práce si môžeš uľahčiť automatizáciou s Power apps, vďaka čomu začneš využívať ecosystém M365 naplno. Viac sa dozvieš na tomto livestreame, na ktorom ťa Vlado Ňanko - IT cloud administrátor z ITAPSu - prevedie procesom automatizácie a navrhnutím efektívnych pracovných návykov s M365.

Chcem dostať pripomienku pred podujatím.

O Vladovi Ňaňkovi
Študent Hospodárskej Informatiky na Ekonomickej Univerzite v BA, ktorý aktuálne pracuje ako IT konzultant pre firmu ITAPS, špecializujúci sa na IT infraštruktúru so záľubou v moderných technológiách a veľký fanúšik cloudových riešení.

O firme ITAPS
V 2011 vstúpila firma ITAPS na trh ako startup, ktorého hlavným cieľom je poskytovať kvalitné IT služby pre firmy. Zároveň poskytuje študentom možnosť získať skúsenosti v IT oblasti už počas štúdia.
Pre klientov realizuje služby v rôznych IT oblastiach, ako je vývoj a testovanie softvéru, systémová podpora, ale taktiež sa zaoberá automatizáciou procesov predovšetkým pre firmy z finančného sektora. Nedávno firma založila aj vlastné R&D oddelenie, ktoré sa zameriava predovšetkým na oblasť umelej inteligencie a robotiky.