Prejsť na obsah

Špecialista technickej podpory predaja transformátorov - BEZ Transformátory a.s.

Pracovná pozícia (názov) Špecialista technickej podpory predaja transformátorov
Požadujeme

Do BEZ TRANSFORMÁTORY hľadáme technicky zdatného človeka, ktorý bude mať na starosti technické špecifikácie transformátorov na oddelení tvorby cien, ktorý bude zároveň prepojením medzi odborom vývoja a našimi obchodnými zástupcami v rámci celej Európy.

Vyžadujeme:
- vysokoškolské I. stupňa alebo vysokoškolské II. stupňa;
- Vzdelanie v odbore elektrotechnické; elektrotechnika,energetika;
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2,
- Microsoft Excel - pokročilý;

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- skúsenosti s elektro-energetiky alebo elektro-energetických projektov;
- znalosť projektovej dokumentácie a projektových výkresov;
- znalosť noriem výhodou;
- skúsenosť so SAP výhodou;
- svedomitosť, emocionálna stabilita, komunikačné zručnosti na vysokej úrovni.

Ponúkame

- zázemie stabilnej a perspektívnej zahraničnej spoločnosti;
- možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít;
- jazykové vzdelávanie na pracovisku;
- odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese;
- odmena za zaškoľovanie nového zamestnanca;
- príspevok na dopravu do zamestnania a rekreáciu;
- príspevky pri pracovných výročiach a životných jubileách;
- možnosť ubytovania;
- možnosť využiť rekreačné zariadenia spoločnosti;
- spoločné podujatia pre zamestnancov.

Predpokladaný nástup 1.6.2021
Úvazok týždenný
Lehota pre prihlásenie 17.5.2021
Ponúkaný plat 1000 - 1400 € Btt.
Ponúkané bonusy k platu

1000 € + osobné ohodnotenie do výšky 20% vyplácané na mesačnej báze. Finálne platové ohodnotenie závisí od individuálnych schopností a skúseností uchádzača.

Ďalšie informácie

Náplň práce:
- komunikácia so zákazníkmi a obchodnými zástupcami spoločnosti;
- sledovanie evidencie požiadaviek zasielaných prostredníctvom manažérov predaja v systéme MS CRM a následné vyhotovenie kalkulačných listov a technických špecifikácií;
- návrh koncepcie riešenia zákazníckych vývojových úloh a zákazníckych požiadaviek v spolupráci s odborom vývoja;
- vypracovanie technických podkladov v rámci ponukovej činnosti v spolupráci s odborom vývoja;
- vypracovanie odborných posudkov a stanovísk k úlohám vyplývajúcich z technických špecifikácií;
- návrh riešení neštandardných zákazníckych požiadaviek;
- vypracovanie odborných posudkov a stanovísk k úlohám a požiadavkám stanoveným vedúcim oddelenia cenotvorby a výkonným manažmentom;
a mnoho ďalších úloh.

Kontaktné informácie
BEZ Transformátory a.s.
Rybničná 40
83554 Bratislava

Tel.: +421918975434
Mail: simona.cernay@bez.sk

Sme dynamicky sa rozvíjajúca medzinárodná výrobná spoločnosť s celosvetovým pôsobením, zaoberajúca sa výrobou transformátorov s dlhoročnou tradíciou. Napriek nášmu celosvetovému pôsobeniu sa ale stále snažíme naviazať na naše slovenské korene. Okrem výrobného závodu v Bratislave máme ďalšie závody v Plzni /ETD TRANSFORMÁTORY/ a v Brne /ESB Elektrické stroje/.
V roku 2018 sa nám podarilo získať významného mimoeurópskeho investora, vďaka ktorému plánujeme rozširovať naše výrobné kapacity. A k tomu potrebujeme i Teba!