Prejsť na obsah

Projektant vykurovania/chladenia - G-term Slovensko s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) Projektant vykurovania/chladenia
Požadujeme

Pre našu spoločnosť hľadáme pracovníkov s technickým myslením, ktorí sú ochotní nadobúdať nové vedomosti a následne ich zúročovať.

Požadované znalosti:

AutoCAD - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Ponúkame

Ponúkaná pozícia je vhodná pre absolventov,skúsených projektantov, ale ja pre ľudí bez VŠ vzdelania.

Ponúkame:
- flexibilnú pracovnú dobu
- kariérny postup
- zaškolenie v oblasti TZB
- príjemné pracovné prostredie
- ponúkaný plat 900-1200 € v závislosti od skúsenosti
- polročné a koncoročné odmeny

Predpokladaný nástup ASAP
Úvazok plný/polovičný
Lehota pre prihlásenie 26.12.2018
Ďalšie informácie

Náplň práce:

- projektovanie vykurovacích a chladiacich systémov
- komunikácia s realizačnou skupinou
- komunikácia so zákazníkmi
- vypracovanie cenových ponúk

Kontaktné informácie
G-term Slovensko s.r.o.
Na Bystričku 16
03601 Martin

Tel.: 0907777780
Mail: ferencik@g-term.sk
Web: www.g-term.sk

Spoločnosť je popredným slovenským dodávateľom systémov vykurovania a chladenia tepelnými čerpadlami. Ako jedna z mála firiem zaisťujeme kompletnú dodávku systému - od ekonomického zhodnotenia investície, prípravy a vypracovania projektu, dodávok všetkého materiálu, zabezpečenie výstavby až po záručný a pozáručný servis zariadení.