Prejsť na obsah

PHP developer - Slevomat.cz/Zľavomat.sk

Pracovná pozícia (názov) PHP developer
Požadujeme

Záujem učiť sa a aspoň brigádnicku predošlú skúsenosť s vývojom v PHPčku.:)

Ponúkame

Zľavomat určite poznáš. Ale asi nevieš, že po novom sme súčasťou SecretEscapes, popredného svetového predajcu luxusných dovoleniek, v ktorom majú podiel dokonca aj samotný Facebook a Google.

Čaká nás teda prepájanie zahraničných ponúk, zavádzanie leteniek a rozvoj rezervačného systému. Otvorilo to priestor pre nové vývojárske posily - tak jednotlivcov, ako aj celý tím.

Zaujal ťa náš nový koncept? Ak chceš robiť v Prahe v skvelom odviazanom mladom kolektíve v nových priestoroch s pivným výčapom a kopou iných zaujímavých výhod, neváhaj sa nám ozvať.

Čo sa programuje ako prvé? Booking konkrétnych termínov. Chceme, aby sa slovenský Zľavomat a český Slevomat stali obľúbeným miestom pre zákazníkov, ktorí sa radi nechajú inšpirovať a chcú mať možnosť si jednoducho zakúpiť overené ponuky na konkrétny termín.

V skratke ide o:
- Jeden produkt = dlhodobá spolupráca, dôraz na čistý kód a code review, teda na kvalitu
- Inovácie a rozširovanie v súlade s dlhodobou víziou firmy a produktu
- Špičkový UX a UI design interne a úzka spolupráca s produktom
- Okrem kvality a inovácií si potrpíme aj na najnovšie technológie a prístupy
- Vývoj prebieha v PHP 7.2., používame najnovšie Nette, Symphony, Doctrine, MySQL 5.7. (Percona)
- Okrem toho ešte Elasticsearch, RabbitMQ, Redis, GraphQL a mnoho ďalších technológií
- Máme 14 serverov a do DB chodí ~10M príkazov za hodinu.

Tvoj potenciálny vedúci Ondra Mirtes k tomu dodáva:
• Záleží nám na bezpečnosti: SSL Labs (známka A+) a Pulse Michala Špačka (Rating A) i rýchlosti: PageSpeed
• Zrýchľujeme frontend najnovšími postupmi a technológiami: HTTP/2, WebP, držíme krok i v oblasti bezpečnosti: HSTS, Subresource Integrity, CSP, viac v prednáške Michala Špačeka - Jak jsme zlepšili zabezpečení Slevomatu
• V TeamCity prebieha nad každým commitom kopec kontrol - naformátovanie PHP, JavaScriptu, CSS, Latte, Neonu; nepoužívané štýly a obrázky, PHPStan, jednotkové, integračné a funkčné testy.
• Čím ďalej viac stránok nám funguje ako moderné frontendové aplikácie (SPA) - košík, darčeková stránka, správa partnerských objednávok, teda si pričuchneš aj k JavaScriptu.
• Čo robíme interne, dávame k dispozícii aj von ako open-source: CSOB gateway, Client for EET, Coding Standard (ktorý je veľmi populárny a používa ho napríklad pre vlastný vývoj Doctrine ORM)
• Nasadzujeme priemerne 10 x denne, takže žiadny kód, ktorý napíšete, nejde "do šuflíka", ale objaví sa pokojne ešte v ten istý deň na produkcii
• Máme čas a priestor písať premyslený kvalitný kód, dedlajny nám nie sú prikázané zhora, ale si ich určujeme sami na základe prepracovaných zadaní, na ktorých tvorbe sa sami podieľame.

• priateľské prostredie a veľmi otvorenú firemnú kultúru, do ktorej môžete nahliadnuť prostredníctvom nášho Facebooku, Instagramu alebo Twitter profilu priamo z prostredia našich vývojárov.
• preplácané vstupy na konferencie a školenia podľa výberu, na ktoré si nemusíš míňať dovolenku
• 2 piatky v mesiaci môžeš venovať vlastným projektom, rozvojovým aktivitám a interným hackathónom
• pravidelný bonus na vybavenie kancelárie, s ktorým môžeš naložiť podľa vlastného uváženia
• voľná pracovná doba rešpektujúca jedinečnosť denného režimu vývojárov (príď si do práce až keď sa vyspíš a programuj zas pokojne do rána ;) )
• Keď sa ti chce, môžeš pracovať aj z domu, ale v tom prípade by si prišiel o pivný výčap priamo na pracovisku, jazdu na longboardoch a o mnoho ďalšej zábavy
• v prípade, že sa za nami do Prahy potrebuješ presťahovať, podporíme ťa (relocation package)

Predpokladaný nástup dohodou/ASAP
Úvazok plný úväzok/prípadne živnosť
Lehota pre prihlásenie kedykoľvek
Ďalšie informácie

Daj nám o sebe vedieť a pošli mail na veronika.styrakova@zlavomat.sk, pripoj niečo o sebe (CV, odkaz na Linkedin, GitHub, Twitter, čokoľvek  )
Radi sa s tebou stretneme pri šálke kávy, či pohári piva a ukážeme ti, na čom konkrétne pracujeme.
Tešíme sa!


Kontaktné informácie
Slevomat.cz/Zľavomat.sk
Mlynské Nivy 73
82105 Bratislava

Tel.: 0948901747
Mail: praca@zlavomat.sk
Web: https://www.zlavomat.sk/praca#php-programatori-poz...

Zľavomat/Slevomat sa stal fenoménom slovenského a českého internetu a najväčším inšpiračným portálom na Slovensku a v Česku. Svojim užívateľom každodenne predstavuje výnimočné cenové ponuky na predjednané služby a produkty. Zľavomat ponúka svoje služby na celom území Slovenskej republiky, zároveň je súčasťou stabilnej a etablovanej Slevomat Group, ktorá koncept hromadného nakupovania rozširuje aj v Českej republike a Maďarsku. Pre rok 2016 sa Zľavomat stal 4. najatraktívnejším zamestnávateľom Slovenska v obchode a službách.